2410
2553
عنوان

بخدا نمیبخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 92 پست

من که نبودم😕چیشده حالا

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اتفاقا...

منم ی نفره دلم را بد شکسته الان ۱۰ماهه منتظرم خدا جوابش را بده

اما طرف هررروز شاداب تر....سالممم تر....

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
2714

ببخششون تا خودت آروم باشی همین

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

یه خانم خوشگل بگه مشکل استارتر چیه

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
دیگه خستم از توضیح دادن خستم😢😢😢

این یبارم بگو قول میدم پشیمون نشی 

البت اگ حالتو بدتر نمیکنه

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2706