1373
1363
عنوان

بخدا نمیبخشم

927 بازدید | 92 پست

هیچ کدوم از اونایی که دلمو شکستن بخدااااا نمیبخشم نمیدونم فکر نکنم واسه خدا مهم باشم ولی اونایی که دلمو شکستن نمیبخشم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

خدایا ممنون که داری مشکلاتمو حل میکنی😊😊😊

خدا لعنت کنه.عزیز من چرا میگی آخه هرجا؟اون روز گفتی نمیگم بازم نشستی گفتی؟

بعضی وقتا وقتی یکی میگه:”ببخشید،اشتباه کردم”بهتره قبول کنید!!چون”خوب کاری کردم،اصلا به تو ربطی نداره”آپشن بعدیِ که بهتون ارائه میده!!!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

ای وای چی شده عزیزم؟😢😢😢

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) 1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
خدا لعنت کنه.عزیز من چرا میگی آخه هرجا؟اون روز گفتی نمیگم بازم نشستی گفتی؟

قضیه چیه؟

برای سلامتی و ظهور امام زمان صلوات بفرستید            🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹        تاپیک های ختم صلوات و اذکار منشنم کنید
1288

من که نبودم😕چیشده حالا

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1364