2726
عنوان

بچه ها بیایید دارم دق میکنم

538 بازدید | 64 پست

در جریان مریضی دخترم که هستید امشب مادرشوهرم بدجور دلمو شکست نمیبخشمش دخترم امروز سه بار دچار وحشت شده و هر روز حالش بدتر میشه الان به من زنگ زده میگه بچرو ببرید دکتر حالش بده کلی دکتر بردیم  امروزم قرار بود ببریم جواب ندادن وقت بگیریم موند فردا یه جوری رفتار میکنه انگار برای ما مهم نیست شوهرم صبح تا شبش شده گریه داره میبینه بچش عذاب میبینه به من میگی کارو ول کن گوشیتو ول بچسب به بچه 

آخه یکی بگه اگه کار نکنم از کجا بیاریم خرجش کنیم بهم میگه فردا نوبت بگیر با هم ببریم دکتر شوهرتو ول کن خودم میام میبریم من حال و روزه شوهرمو میدونم چقدر داغونه 29 سالشه ولی انگار 40 سالش شده 

نمیدونم حرفای مامانشو بهش بگم یا نه میدونم قیامت میکنه ولی دلم پره میخوام خالی شم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه نگو اونم از رو دلسوزی گفته دلش به حال بچه میسوزه قصد بدی نداشته...ان شاءالله دخترت خیلی زود خوب میشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ایشالا‌که‌به‌حق‌این‌شب‌عزیر‌حال‌دخترت‌خوب‌بشه‌گلم

خیلی‌برات‌دعا‌میکنم

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
2706