2410
2553

بچه هاجدیدالاغرشدم خوراکم زیادتغییرنکرده نمیدونم چرالاغرشدم ولی موهام خیلی ازقبل بلندترشده .به نظرتون موهاموکوتاه کنم تاثیرداره یانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چ ربطی داره😑

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2720

بله موی بلند رشد بدن میگیره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2714

فلسفه کثیف خانوادم برای کوتاه نگه داشتن موهام تو بچگی!

ولی یبار به دوستم که موهاش بلند بودم گفتم کوتاه کن چون بدنت ضعیف میشه.مادرش از پزشک پرسیده بود و پزشکم گفته بود هیچ ربطی نداره😐😐😐😐

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

منم موهام بلنده و لاغرم مامان بزرگم از بچگی همینو میگفت،میگفت موهات شیره جونتو میمکن نمیذارن جون بگیری

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
یکی جواب بده سوال منم هسسسست

بله از۱۰۰درصد هزار درصدمطمعن باشین تاثیر داره مو تغذیه زیاد میخواد برا رشد براهمین خیلی ازبدن میگیره ولی بعدا کوتاه کنی نکنی نمیدونم تاثیرش بازم هس یانه ولی بهتره تا۶سالگی موی بچه هاتون بلند نکنین

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
نه ، مو رشد خودشو داره . ربطی نداره

تازه یه فامیل داشتیم موهاش تاتقریباروناش میومدبعد غش کرده بوده بردنش دکترگفته به خازرموهاشه بدنش ضعیف شده بعد کوتاه کردن مهاشو

2706