2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون عشقا همه هورمونیه😀

دخترا دنبال ماشین مدل بالا

پسرا دنبال پلنگ مازندران

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2731

کسی هنوز نیومده ربطش بده به حجاب و این چرت و پرتا؟!!!

من جای کسایی که میخواستن بگن گفتم🤣🤣🤣🤣

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
اینجا که همه با عوضی ترین مرد ممکن  موندن و شرایط طلاق هم‌ ندارن و حمایت هم ندارن و ...

منم سه سال تحمل کردم ولی دیگه تحملم تموم شد واقدام کردم

پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانه

2738

چون مخصوصا خانما باهوش تر و روشنفکرتر شدن

قدیم بر این باور بودن عروس با لباس سفید میره و با کفن برمیگرده دیگه فرقی نمیکرد که اون مرد چه بلاهایی سر زن بیاره تا آخر عمرش که به اون کفن برسه

ولی الان اون طور نیست دیگه زن فهمیده که وسیله شکنجه ی روحی و جسمیه یک مرد بیمار نیست

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
اگه ناراحت شدی معذرت ✋ برام سوال بود چون زندگی خودمم گره داره

نه نه اصلاااااا

هرکس حق داره هر تاپیکی میخواد بزنه

همینجوری گفتم. به هر حال این موضوع نگران کننده است که اینقدر طلاق زیاد شده

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

چون ازدواج رو هدف میبینن و دنبال رسیدن به ارزوهاشون توی یک ادم دیگن، انتخاب ها اشتباه، ازدواج ها یا خیلی زوده یا خیلی دیر، اگاهی کمه، فقر فرهنگی داریم و هزار علت دیگه

هرچند طلاق گرفتن بد نیست

الکی ازدواج کردن بده

2706