2410
2553
عنوان

كسى تجربه چندقلويى زايى داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتن سر ٤ ماه بياد سركلاژ بشه ما ميترسيم ك زايمان زودرس بشه و بچه ها نمونن 

انشالله که اینجوری نمیشه اما اگه دکتر احیانا تشخیص داد یکی یادوتاشو برداره حتما این کارو بکنین 

این بنده خداهم زایمان زودرس داشت کیسه ابش پاره شده بود و قبلا هم سرکلاژ نکرده بود

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
سخت نبود بارداريت خطرناك نبود؟

نه اصلا خطرناک نبود

یکم سخته فقط باید استراحت کنه و مواظب خودش باشه و به تغذیه ش برسه همین 

بقیشو بسپارید دست خدا🤗

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
2720
ما هم ب خواهرم همينو ميگيم خواهرم راضى نيست فك ميكنه بچه دارى شوخيه

نه بابا خدایی نکرده زایمان زودرس میکنه یه قل ماهای آخر پدر آدم رو درمیاره چه برسه چند قل

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
2714
ما هم ب خواهرم همينو ميگيم خواهرم راضى نيست فك ميكنه بچه دارى شوخيه

صددر صد اشتباه میکنه 

الان ذوقشو داره 

پاشو بذار تو پنج ماه تازه متوجه میشه

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
خب در کل مشخص نیست که تو یه انتقال چند درصد امکان موفقیت هست ممکنه یکی 4 تا انتقال بده و اصلا یکیشم ...

حالا فردا قراره بريم مركز ناباروريش ببينيم چيكار ميكنن دكتر اونجا چى ميگه

سخت نبود بارداريت خطرناك نبود؟

عزیزم من متاسفانه هنوز بچه ندارم، مال خواهر دوستم بود، نه البته اون استراحت بود، یکم سخت هست، من دختر عموم سه قلو پسر داره البته الان بچه هاش دانشجو هستن، من چیزی یادم نمیاد اخه خود  اون زمان بچه بودم، ولی بعد از دنیا امدن بچه ها ، هر دو خانواده خیل کمک کردن واسه بزرگ کردن مخصوصا چند ماه اول. 

2706