2726
عنوان

كسى تجربه چندقلويى زايى داره؟

237 بازدید | 34 پست

خواهرم ٤ قلو بارداره مونديم يكيشو سقط كنيم يا نه ميترسيم ب بقيه شونم اسيب برسه ، خواهرم شك داره ميگه حالا باهم بزرگ ميشن اما خب خيلى سخته ، خدايا شكرت ولى ندادى ندادى يهو چهارتا دادى

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای‌ن‌حیفه سقط‌کنید‌ای‌نههه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2728

وای، نه چرا سقط کنید، خیلی هم عالی، انشالله قدمشون خیره و کلی روزی و برکت با خودشن بیارن، من یکی از دوستام سه قلو دختر داشت الان همشون مدرسه ای هستند ماشالله ادم کیف میکنه

نه اصلا سقط نکنه هم گناه داره هم خطر من سه قلو به دنیا اوردم

یکیش‌جی‌شد؟

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

یکی از اشناها سه قلو باردار بود مردد بودن یکیشو بردان یا نه اخرن برنداشتن و متاسفانه تو 5ماه هرسه مردن 

حتما اگه هرچندتارو نگه میداره هواستون به سرکلاژ باشه

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
یکی از اشناها سه قلو باردار بود مردد بودن یکیشو بردان یا نه اخرن برنداشتن و متاسفانه تو 5ماه هرسه مر ...

گفتن سر ٤ ماه بياد سركلاژ بشه ما ميترسيم ك زايمان زودرس بشه و بچه ها نمونن 

2706