1428
1411
عنوان

كسى تجربه چندقلويى زايى داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 34 پست
ما هم ب خواهرم همينو ميگيم خواهرم راضى نيست فك ميكنه بچه دارى شوخيه

نه بابا خدایی نکرده زایمان زودرس میکنه یه قل ماهای آخر پدر آدم رو درمیاره چه برسه چند قل

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

ما هم ب خواهرم همينو ميگيم خواهرم راضى نيست فك ميكنه بچه دارى شوخيه

صددر صد اشتباه میکنه 

الان ذوقشو داره 

پاشو بذار تو پنج ماه تازه متوجه میشه

دوران خوش آن بود که با دوست به سر شد              باقی همه بی حاصلی و بیخبری بود
خب در کل مشخص نیست که تو یه انتقال چند درصد امکان موفقیت هست ممکنه یکی 4 تا انتقال بده و اصلا یکیشم ...

حالا فردا قراره بريم مركز ناباروريش ببينيم چيكار ميكنن دكتر اونجا چى ميگه

1432
سخت نبود بارداريت خطرناك نبود؟

عزیزم من متاسفانه هنوز بچه ندارم، مال خواهر دوستم بود، نه البته اون استراحت بود، یکم سخت هست، من دختر عموم سه قلو پسر داره البته الان بچه هاش دانشجو هستن، من چیزی یادم نمیاد اخه خود  اون زمان بچه بودم، ولی بعد از دنیا امدن بچه ها ، هر دو خانواده خیل کمک کردن واسه بزرگ کردن مخصوصا چند ماه اول. 

1376
نه هفته ى شيشم هست 

پس میتونه کار کنه ببینید کدوم به صلاحش همون انجام بدین خاله من نمیدونسته بارداریشو اصلا علایم نداشته هرازگاهی پریود میشد وبعضی ماها نع  هشت یال هم بچه دار نمیشد تو هفته ۱۰ بارداری فهمید که اون موقع دیگه دیر بود برا شما زود پس میتونید کاری انجام بدید

عزیزم من خودم دوقلو دارم بارداری نمیتونم بگم سخت ولی خب از همه چی محروم شدم کلا استراحت مطلق شدم مخصوصا بعد از سرکلاژم..با تمام مراقبتها و استراحتهام ۳۵هفتگی توخواب کیسه ابم پاره شد..میتونست دوتا رو برداره دوتابمونه..واقعا اگه بخاب بمونه بچه هاش نیاز ب کمک همه خانواده داره..من دخترام هفت ماهه ان..خیلی تا خیلی سختی کشیدم ماه های اول.

1396