2703
2553
عنوان

پماد واژینال

137 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

اگه اپلیکاتور پماد واژینال و تا حد امکان داخل واژن نکنیم پماد تاثیر نداره؟من جرأت نمیکنم تا انتها فشار بدمش داخل 

یعنی بی فایده س استفاده از پماد اینجوری؟

جرات کن . تا اخر بزن 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منم  دقیقا  همین  سوالو داشتم‌.منم  سطخی میبرم  ایشالا که  فایده داشته ...

من همش میترسم زیادی فشارش بدم🤦‍♀️

بعد هرچی میره تو بازم جا داره ،آدم میترسه بره گیر کنه اون تو😂

من همش میترسم زیادی فشارش بدم🤦‍♀️ بعد هرچی میره تو بازم جا داره ،آدم میترسه بره گیر کنه اون تو😂

نه گیر نمیکنه . اگه تا ته نره درمان نمیکنه . 

بده شوهرت ... 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2714
یعنی این همه مدت بی فایده بوده استفاده از پماد؟

اگه با استفاده ازشون درمان شدی و زود عفونتت عود نکرده تاثیر داشته اگر نه این سری سعی کن تا آخر داخل کنی اصلنم سخت نیست تو حالت دراز کش راحتتره همون طوریم چند دقیقه دراز بکش تا خارج نشه پمادا

من همش میترسم زیادی فشارش بدم🤦‍♀️ بعد هرچی میره تو بازم جا داره ،آدم میترسه بره گیر کنه اون تو😂

گیر نمیکنه اتفاقا هر چی بره بالا تر عفونت های بالایی میاره پایین نابود میکنه عفونتو خودش میاد پایین 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
وای نههه یه سری چیزا دیگه واقعا حریم خصوصیه،پماد بدم شوهرم بزنه؟🤔😂

😂😂حریم خصوصی خوب اومدی

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706