2726
عنوان

شوهرم گفت.....

252 بازدید | 23 پست

لاغر شدی ..صورتت لاغر شده ....

امان از این مردا ...پس فردا میگه صورتت چروک شده .....زشت شدی ......

پففففف هر کیو و شانسش طرف انقدر زشت و چاقال و قد کوتاه  هیچی هم نداشته باشه شوهرش دورش می چرخه دیگه هر کیو و شانسش 

مادر شوهر اگه عروس شاه پریون هم باشه باز معتقده پسرش حیف شده

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂😂

😂😂😂😂دارم پریود میشم دنبال دعوا میگردم بیا دعوا کنیم 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
اومای گااااد نه توروخدا بیخیال من تازه پریودم تموم شده به ارامش رسیدم🤣

باشه پس آخه با کی دعوا کنم دیشب که شوهرمو شستم و چلوندم پهن کردم رو بند دیگه بخوامم اونم دعوا نمیکنه😭😭😭😭

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
منم پریود شدنم میاد ولی نمیدونم چرا نمیاد😢🤔

عه منم چند روزه عقب انداختم 

باشه پس آخه با کی دعوا کنم دیشب که شوهرمو شستم و چلوندم پهن کردم رو بند دیگه بخوامم اونم دعوا نمیکنه ...

بیچاره دیگه چیزی ازش نمونده که دعوا کنه🤕🤕

من میگم برو یکم زعفرون دم کن بخور اعصابت اروم شه اینجوری ههمونو زخمی میکنی😅

بیچاره دیگه چیزی ازش نمونده که دعوا کنه🤕🤕 من میگم برو یکم زعفرون دم کن بخور اعصابت اروم شه اینجور ...

میگم اسی گفت چی؟گفت چاقال قد کوتاه؟😡 درست شنیدم؟زعفرونمونم تموم شده خوووو

اره گفت چااااقااااال برو داغونش کن خووونشو بریز😂😂😂😂

میگم اسی دنبال صورت خوشگله میترسم بزنمش بعد خرج عمل و خوشگلیشو از منه بدبخته چند روز پریود عقب افتاده ی عصبی بگیره😭😭😭😭 اسی راست میگه بعضیا شانس دارن شوهراشون میپرستنشون

میگم اسی دنبال صورت خوشگله میترسم بزنمش بعد خرج عمل و خوشگلیشو از منه بدبخته چند روز پریود عقب افتاد ...

آره بخدا منم خوشگلم و متناسبم چاق نیستم 

یکیو داریم تو فامیل زنش هیکل مث حسین رضا زاده شوهرش لاغر و متناسب و خوشتیپ  و هم سن خودش حالا این شوهر شکم گنده من اومده از من ایراد بگیره لاشی

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
آره بخدا منم خوشگلم و متناسبم چاق نیستم  یکیو داریم تو فامیل زنش هیکل مث حسین رضا زاده شوهرش ل ...

عههههه دعوا خوبه هاااا اما فوحش بده🥴 فوش نده عزیزم عه

2706