2410
2553
عنوان

شوهرم کتکم زد

832 بازدید | 22 پست

قرار بود بریم مسافرت 

روز قبلش بدون اینکه به خودش بگم زنگ زدم خواهرش و ناهار دعوتش کردم گفت نمیام بعد زنگ زدم بهش گفتم خاهرت گفته نمیام تو بگو بیاد اونم زنگ زد گفت گفته نمیام

فرداش قرار بود بریم مسافرت کلی کار داشتم و وسیلع میخواستم بخرم گفت به خاهرم بگم بیاد ظهر اینجا

گفتم امروز من خیلی کار دارم و بذار از مسافرت برگشتیم میگم بیان

تازه من دیروزم دعوتش کردم گفت نمیام

شوهرم اصرار کرد که نه باید امروز بیاد روز مسافرتمون

منم گفتم نه دعوامون شد گفت میزنمت گفتم غلط میکنی و زد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

توام وایسادی خوردی و هیچ کاری نکردی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714

فکر کردی شوهرت آمریکاست که هیچ غلطی نمیتونه بکنه!!!! ( شوخی کردم غصه ت کم بشه)

به نظرم اصلا و ابدا باهاش حرف نزن تا عذرخواهی کنه. جلوشو نگیری بدتر می شه. بهش نگو باید عذرخواهی کنی. یه جوری رفتار کن بدونه باید عذرخواهی کنه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
اصرار نداشتم چون خودش کل نمیکنه بخاطر اینکه خواهرش بیاد خونمون روز مسافرت دعوامون شد

حالا میذاشتی میومد میگفتی ناهار بخر یا نيمرو میذاشتی جلوش بخوره بره پی کارش دیگ پرروان 

قدش خیلی بلند تر از منه نمیتونم کاری گنم  کاری کنم بیشتر میخورم

کلانتری

۱۱۰

ازینا استفاده کن اگه برات مهمه که ادامه دارنشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706