2726

سلام عشقا میخوام هاشور ب روش میکرو یاد بگیرم مدرک معتبرشو بگیرم و تو خونه انجام بدم لیفت مژه و ابرو هم‌یاد میگیرم ... نظرتون چیه ؟ اطلاعات دارین کمکم کنید ؟ یخورده از طرح کشیدن استرس دارم اینم‌بگم نقشه کشی ساختمان بودم خوب خط میکشم و چشام دقیقه بخاطر رشته ای ک داشتم ... میشه راهنماییم کنید چیکار کنم چیکار نکنم ؟ بازار کارش چطوره سودش تو هر کار چقدره نسبتا

....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه ؟ اموزشگاه رفتی؟ چقدر شد کجایی من کرجم 

نه عزیزم از ی خانم ارایشگر که تخصصش کارای هاشور و تتو و اموزشه اموزش میگیرم.اموزشگاه باید خیلی بیشتر هزینه میکردم

من شمالم.با تتو بدن دارم یادمیگیرم کلا۳تومن هزینه اموزشم شده

پیکی به سلامتی خداوند بزن
نه عزیزم از ی خانم ارایشگر که تخصصش کارای هاشور و تتو و اموزشه اموزش میگیرم.اموزشگاه باید خیلی بیشتر ...

اوف چقدر گرون اینجا یک تومنم هست ارجاع میدن ب فنی حرفه ای مدرک بگیری چون مدرک واجبه میگن ...پس خیالم راحت باشه  برا طرح کشیدن ؟ راستی کلاس ابرو برداشتن رو بهت گفتن بری؟

....
اوف چقدر گرون اینجا یک تومنم هست ارجاع میدن ب فنی حرفه ای مدرک بگیری چون مدرک واجبه میگن ...پس خیالم ...

نه اینجا خود زنه یاد میره جداباید بری مدرک فنی حرفه ای بگیری اگر بخای.زیاد سخت گیری نمیکنن خداروشکر برای مدرک

نه کلاس ابروبرداشتن نگف برو دخترعموم ارایشگره اگ نیازباشه ازش یادمیگیرم

خیالت راحت برو یادمیگیری

پیکی به سلامتی خداوند بزن