2726

سلام خیلی خسته ام از دست خودم هر دقیقه درحال جابجا کردن اجسام سنگین هستم و همیشه درحال تمیز کردن هستم در حالی که خانه جای نشستن پیدا نمیکنی هر دقیقه درحال تغییر جای وسایل در خانه هستم هرچقدر همسرم میگه بسته دست نزن نکن جابجا نکن بازم همون آش و همون کاسه بدنم جسمم کاملا خسته است ولی نمی دونم چرا نمیتونم آروم بشینم فکر کنید همه خانه ها فقط شب عید آشوب ولی من هر روز آشوب میکنم خواهش میکنم کمکم کنید چرا اینجوری شدم برعکس همین کار کردن وقتی انرژیم به مطلق صفر میرسه حالا بلدوزر لازمه منو از جام بلند کنه حصرت اینکه یبار یک نفر در خونه منو بزنه و از دیدن وضعیت خونه شوک نشه به دل خودم مونده بیچاره همسرم که دیونه شده از دست کارای من چیکار کنم خوب بشم مثل همه صبح بیدار شم خونه مرتب کنم فقط بعد بشینم چشمام که باز میشه تا شب جون بیخودی میکنم فقط کار اضافی انجام میدم مثلا بوفه رو ریختم زمین دارم پشت بوفه تمیز میکنم یا بی دلیل زیر ظرف شویی باز کردم دارم تمیز میکنم یا تخت کامل ریختم به هم دارم زیرشو تمیز میکنم ۲ماه یبار دارم فرش میشورم در این فاصله دارم شامپو فرش میزنم اما از اون طرف هنوز ظرفهای نهار دیروز داخل ظرف شویی مونده روتختی هنوز نامرتب لباسهای کثیف وقت شست نشون رسیده ولی امروز و فردا میکنم 

لطفا به این لینک سربزنید لینک 

ساس داری😐 ویرایشش کنم منظورم وسواس بود😅 

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شب قبل برای کارای فردات یادداشت بنویس و فقط طبق برنامه پیش برو

کم کم از سرت می افته

وقتی هوس پاک کردن بوفه میاد تو ذهنت برای لیست فردا بنویسش

تا شب هر کاری هوس کردی تو لیست فردا بنویس اما بعد از کارای روزمره مثل ظرف و لباس و جارو و گردگیری و ...

و روزی بیشتر از یک کار بزرگ رو توی برنامه نذار

بین هر گار بزرگ هم سه روز فاصله

شامپو فرش مثلا کار بزرگ بحساب میاد

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.

سعی کن برنامه ریزی کنی بجای کارای الکی کارای اصلی و انجام بدی بجا بوفه ظرفاتو بشور ب این فک کن شوهرت یه روز ممکنه ازت خسته بشه یا با این کارای سنگین یکی دوسال دیگه مریض میشی دور از جون و شکسته میشی در حالی ک همسرت هنوز سر حاله ب اینا فک کن سعی کن یواش یواش از سرت بندازیش

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

شما مشغولیت خاصی نداری به خاطر همینه که عادت کردی به انجام این کارا، اگه میتونی برو سراغ یادگیری یه هنر مثل خیاطی یا ارایشگری یا گلدوزی ای چیزی ، یه چیزی که توش ظرافت باشه و حسابی ذهنتو به چالش بکشه

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه

ببین عزیزم منم زیاد کار میکنم ولی همیشه هر لحظه خونه ام مرتبه  یه ارامش خاصی داره که اونو تو خونه ی هیچکدوم از آشناها ندیدم دوتا هم بچه دارم دیگه طوری شده وقتی میرم خونه ی کسی پامیشم اونجا رو هم مرتب میکنم نمیتونم دور و برم رو شلوغ ببینم خواهر شوهرم به شوهرم گفته بود واقعا خیلی مرتب و باسلیقه اس انگار کسی تو خونتون زندگی نمیکنه قدرشو بدون الان شما هم کار کن ولی مرتب کار کن از یه جا شروع کن دیگه هر روز تخت رو نمیریزن که از یه جا شروع کنی یه جا هم تموم میشی شما درهم کار میکنی یکی از این ور یکی از اون ور برا همین تموم نمیشی 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
شما مشغولیت خاصی نداری به خاطر همینه که عادت کردی به انجام این کارا، اگه میتونی برو سراغ یادگیری یه ...

متاسفانه همه اینهارو دیپلم دارم هرچی دوختنی کار خودم حتی رویه کوبی مبل هم خودم انجام دادم پردهامو کتیبه اشم آماده میکنم

شب قبل برای کارای فردات یادداشت بنویس و فقط طبق برنامه پیش برو کم کم از سرت می افته وقتی هوس پاک ک ...

پیشنهاد خوبی ممنون باید تلاش کنم شاید اینجوری از سرم بیفته بزرگترین مشکل من میدونید چیه من از حشرات وحشت دارم بخاطر همین گیر دادن به اون جاهایی که معمولا حشرات لانه گزینی میکنند 

سه سال با مادر شوهرم زندگی میکردم وسایلها جمع داخل کارتن بود و شرایطش در ظاهر جوری بود که انگار نمیشه تمیز کنی و شوهرم هم خیلی از کوفگرته زشت همون دلیل جیغ میگم اسمش بگم دوباره تیک میزنم وقتی میخواستیم وسایل برداریم رنگش پریده بود که حتما الان پشت وسایلاتون کلی جک و جانور جمع شده ولی وقتی تموم شد دید حتی روی زمین هم گرد و خاک نیست چه برسه به حشره همه فامیل منو به سلیقه و دقت و تمیز کم هزینه میگن حتی خانواده  همسرم نتونستن از نمیزنم ایراد بگیرن همه شلختگی و نامرتبی کثیفی من فقط مربوط به دو تا مورد هر وعده ظرف نمیشورم و دوروز یک بار ماشین روشن نمیکنم چجوری اینو حل کنم

پیشنهاد خوبی ممنون باید تلاش کنم شاید اینجوری از سرم بیفته بزرگترین مشکل من میدونید چیه من از حشرات ...

خط هفتم نفهمیدم چی نوشتی 

شوهرمم خیلی از کوفگرته زشت؟! 😁

خب بهتره اینو بدونی یکی از دلایل پیدا شدن سوسک وجود باقیمونده غذا و ظرف کثیفه

حشرات دیگه هم وقتی پیدا میشن که چیزی برای تغذیه داشته باشن.

پس مهمترین جایی که منبع تغذیه حشرات موذیه رو بذار تو اولویت و اول ظرفاتو بشور

ضمن اینکه وقتی زود ظرفارو میشوری خیلی هم بهتر و راحتتر شسته میشن

اگر قابلمه ت نچسب نیست میتونی دو سه ساعت بذاری خیس بخوره، در این فاصله بقیه کاراتو بکنی بعد بیای قابلمه‌هارو هم بشوری

من اینکارو میکنم

ضمن اینکه به خودت قول بده شب قبل از خواب عین مسواک، حتما ظرف کثیف تو سینک نداشته باشی

اگر منطقه تون جوریه که کنه و ساس و شپش و اینجور حشرات شیوع داره از عطاری معتبر یا داروخونه، سم مخصوص بخر و گوشه های خونه و جلوی ورودی ها بریز

پنجره ها اگر توری دارن طول روز چند ساعت باز بذار تا هوا توی خونه جریان داشته باشه و اگر آفتاب داری پرده ها رو بکش تا آفتاب بیاد تو

خورشید بهترین ضدعفونی کننده ست

اینجوری به قول دوستان فقط بدن خودتو داغون میکنی

و آخرش اگه یجا یه حشره ببینی اعصابت خیلی داغون میشه

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.
خط هفتم نفهمیدم چی نوشتی  شوهرمم خیلی از کوفگرته زشت؟! 😁 خب بهتره اینو بدونی یکی از دلایل پی ...

از کوفت ، گرفتهء ، زشت 

اتفاقا هرچی مواد غذایی باشه جمع میکنم گاز و کابینت دیوار آشپزخانه سرویس بهداشتی کامل تمیز میکنم ظرفهای شام فقط میذارم داخل سینک روش آب میریزم نمیشورم بعد از این میشورم از صبح که بیدار میشم یکسره بخاطر دونفر سرپا کار خونه انجام میدم فقط وقت نماز میشینم پس چرا سروسامان نداره هیچی کل خونم ۲۰متر نمیشه

2706