2733
2734
عنوان

استوری واتساپ

846 بازدید | 22 پست

دوستان اگه تو واتساپ استوار بزارم بعد اگه کسی واتساپ منو داشته باشه اما من نداشته باشمش میتونه استوری منو ببینه؟بعد من میتونم بفهمم که اون دیده یا چون شمارشو ندارم واسه من نمیزنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله ...میتونی ببینی

یعنی یمی شمارمو داشته باشه منم داشته باشم ولی برم ببینم که تا کی انلاین بوده اون میفهمه من چکش میکنم؟

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2738

نه نمیتونه ببینه باید هر دو طرف حتما داشته باشین شماره رو

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
یعنی یمی شمارمو داشته باشه منم داشته باشم ولی برم ببینم که تا کی انلاین بوده اون میفهمه من چکش میکنم ...

خیر نمیفهمه خیالت راحت چکش کن  

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
یعنی باید شمارشو حتما سیو کنم تا بتونه ببینه؟حتی اگه اون شماره منو سیو داشته باشه نمیتونه؟

ن

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2706