2737
2739

بیاین تجربیات خودمونو درمورد پزشکان بیان کنیم🤗🤗🤗🤗 زنان وزایمان🌸پوست ومو🌸رادیولوژی وسونوگرافی،🌸دندان پزشکی🌸تغذیه وگوارش 🌸ستون فقرات🌸غدد🌸قلب🌸طب سنتی و...بیاین لطفااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیتونم بگم یه 150 کیلومتر فاصله دارم چون موصوع ما پیچیده میترسم شناسایی شم  دیدم صدام زده بودی ...

آره دقیقا توتایپکی صدات زدم که همین اتفاق برا استاترافتاد و چندتا تایپکاش ترکید و فک کنم ترکید 

متوجه رابطه مادر و شوهرشون شدن یعنی ؟ اسمشون چی بود 

آره البته نامزدعقدیش بود پسره ،خیلی تایپک زده بودن که درجا میترکید فک کنم قطع کاربریش کردن وخودمم یادم رفت اسم کاربریش چی بود

یعنی دیده بود رابطه مادر و همسرشو 

آره مادرش خیلی خیلی جلویه شوهرش لباسایه لختی وباز میپوشید وپدرش هم ماموریت بود وهردوماه دوماه میومد مادرش فک کنم ۳۶خوددختره ۲۱بودن ،متوجه شد مادرش خیلی به بیرون رفتناش حسودی میکنه وهمیشه موقعی که بیرونن زنگ میزنه بیاین دیگه دختره میگه شوهرم عادت داشت میخواست بره ازمادرخداحافظی کنه میگه رفتم تواتاق متوجه شدم یه لحظه داشتن کاری میکردن تا صدایه درو شنیدن خودشونو جمع کردن دیگه ترکید ونمیدونم چیکار کرد،شما چیکارکردین ؟

منم دارم ادامه میدم اصلا ب روی خودم نمیارم بعصی روزا یادم میره بعصی وقتا یادم میاد حالم بد میشه یاد تک تک حرفاشون میوفتم  قسمت منم این بود بازم خدا رو شکر میکنم ک قتلی صورت نگرفت میتونست بدتر ازین بشه  خدا رو شکر من ک قربانی شدم لا اقل بچم خوشبخت باشه  خودمم بیرون میریم ولی همش یاد بچگی یاد روزهای خوبمون میفتم  حسرت میخورم  همه یه جور ازم فاصله میگیرن این بیشتر عذابم میده در حالی ک من از مردها متنفرم  حتی خاله و عمه هم زخم زبون میزنن دیگه تا تهشو برو  مادر پدرمم ک همش جنگ و دعوا دارن  ولی باهم مسافرت هم میرن  ماهم داریم ب کارای مهاجرت مون می‌رسیم 

2706