2733
2734
عنوان

دوست مامانم براي پسرش رفته خاستگاري😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 46 پست
اینو بهانه کردن

منم فكر ميكنم بهونه است 

اخه رفتن گفتن دخترتون اصلا نبايد از كارش استعفا بده ما عروس شاغل ميخوايم اونا هم در جواب گفتن ما پسر بي مادر ميخوايم😂😂😂

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم فكر ميكنم بهونه است  اخه رفتن گفتن دخترتون اصلا نبايد از كارش استعفا بده ما عروس شاغل ميخو ...

چه حرفیه اخه ما عروس شاغل میخوایم

مگه قابلمه ست بگی طرح دارشو میخوام

خود دختر تعیین میکنه بعد ازدواج میخواد کار بکنه یا نه

اونام مقابله به مثل کردن دیگه

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
منم فكر ميكنم بهونه است  اخه رفتن گفتن دخترتون اصلا نبايد از كارش استعفا بده ما عروس شاغل ميخو ...

ما عروس شاغل میخوایم یعنی به خاطر پول اومدیم خواستگاری

و بع نظرم اونام خیلی خوب گفتن بهش

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید
2738
بهش بگو بره خدا رو شکر کنه زود شناختشون من خودم مجردم ولی این دیگه ته بی شعوریه کسیو ندیده و نشناخته ...

ولي خدايي پسره و خانوادش زياد خوب نيستن پسر ٤٠ ساله رفته تازه گفتن عروس شاغل باشه طبقه پايين مادر پسره هم زندگي كنه با برجي ١٥٠٠ اخه كي قبول ميكنه

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
ولي خدايي پسره و خانوادش زياد خوب نيستن پسر ٤٠ ساله رفته تازه گفتن عروس شاغل باشه طبقه پايين مادر پس ...

Khob pas khastan yek darse khoob behesh bedan,nagofti vajanate shazede domado

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
ولي خدايي پسره و خانوادش زياد خوب نيستن پسر ٤٠ ساله رفته تازه گفتن عروس شاغل باشه طبقه پايين مادر پس ...

خب قبل از این که بیان تو خونه میگفتند نه

درسته اونا موقعیتشون خوب نبوده ولی دل کسیو بشکنی سرت میاد حالا در هر شرایطی باشه...

بهشون میگفتی چشم

چیز دیگه میل ندارین؟

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
2706