2703
2553

در جواب گفتن شرمنده ما ميخوايم دخترمون رو به كسي بديم كه مادر نداره😂😂😂😂😂

دوست مامانم شاكي بوداااااا

ميگفت مگه پسر از زير بته اومده اين همه واسه بچه زحمت بكش اينم اخرش

خدايي دخترامون به كجاها مي انديشن😂😂😂😂😂

از ظهر كه براي مامانم درد دل كرده من خنده ام بند نمياد چه رك گفتن

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

😂😂😂😂 مردم دیگه رد دادن😓

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

الان این شده

وقتی پسرا دنبال دختر قد بلند و پولدار و کارمند رسمی و دست نخورده  و کم جمعیت و پدر مادر کارمند هستن

طبیعیه از این چیزا مد بشه.بدترشم هست صبر کن

بیچاره مامان پسره تا سال ها کابوس میبینه😄😄😄

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706