1480
1605

در جواب گفتن شرمنده ما ميخوايم دخترمون رو به كسي بديم كه مادر نداره😂😂😂😂😂

دوست مامانم شاكي بوداااااا

ميگفت مگه پسر از زير بته اومده اين همه واسه بچه زحمت بكش اينم اخرش

خدايي دخترامون به كجاها مي انديشن😂😂😂😂😂

از ظهر كه براي مامانم درد دل كرده من خنده ام بند نمياد چه رك گفتن

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

اونا چقدر بي ادب بودن كه همچين چيزي رو به زبون اوردن

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
8

الان این شده

وقتی پسرا دنبال دختر قد بلند و پولدار و کارمند رسمی و دست نخورده  و کم جمعیت و پدر مادر کارمند هستن

طبیعیه از این چیزا مد بشه.بدترشم هست صبر کن

بیچاره مامان پسره تا سال ها کابوس میبینه😄😄😄

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
1523
اینو بهانه کردن

منم فكر ميكنم بهونه است 

اخه رفتن گفتن دخترتون اصلا نبايد از كارش استعفا بده ما عروس شاغل ميخوايم اونا هم در جواب گفتن ما پسر بي مادر ميخوايم😂😂😂

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
منم فكر ميكنم بهونه است  اخه رفتن گفتن دخترتون اصلا نبايد از كارش استعفا بده ما عروس شاغل ميخو ...

چه حرفیه اخه ما عروس شاغل میخوایم

مگه قابلمه ست بگی طرح دارشو میخوام

خود دختر تعیین میکنه بعد ازدواج میخواد کار بکنه یا نه

اونام مقابله به مثل کردن دیگه

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
1639