2737
2734

اگه نخواین برید اونجا شوهرتون اصرار کنه چطور رفتار میکنید،، اگه بگه برای خانوادم کاری بکن،، پولی قرض بده،، کادو بخر شما نخوایین چه جوری رفتلر میکنید که ناراحت نشه،، 

کار بد بد

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میگم باشه صبر کن کارهام را کنم میام

بعد اونقدر لفت میدم تا دیر وقت بشه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

شما پول قرض بدید؟ مگه خودش نداره؟ باید ببینی چرا دلت نمیخواد باهاشون ارتباط داشته باشی. بدون دلیل قانع کننده نمیشه ارتباط رو کم یا قطع کرد. خودت رو بذار جای همسرت

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2738

فکر نکنم  راهی باشه 

شوهر من از اوناس که میگه هرچی من گفتم بگو چشم 

اعتراض نکن 

منم نمیتونم 

الان من فرش کهنه ی جهاز مادربزرگ شوهرم زیر پامه 

فرش نمیخره واسه خونه

ولی ماشین فروخته پولش و بده پسرعمش سرمایه کنه واسه کار 

جوابش هم اینه پسرعمم بدبخته بابا نداره عمم نداره 

ولی پسرعمه ی اون بچش و درد آتلیه نوزاد بهترین عکسا رو گرفت 

ولی‌من دو تا بچه آوردم نتونستم ببرم آتلیه 

و من دارم به طلاق فکر میکنم 

شوهرم آدم بشو نیس 

میگم بریم مشاور و... میگه میدونم مشکل از منه ولی حرف باید حرف منوباشه

اگه پست سرتون یه حرفی زده باشن به شوهرتون چه جوری ثابت میکنید که اشتباه کردن که شوهرتون طرف شما رو ب ...

هیچ ماهی پشت ابر نمیمونه. صادقانه تمام حقیقت ماجرا رو میگم و بعدش سکوت میکنم. یا همون موقع یا چتد وقت بعد همه چیز روشن میشه

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
اگه پست سرتون یه حرفی زده باشن به شوهرتون چه جوری ثابت میکنید که اشتباه کردن که شوهرتون طرف شما رو ب ...

مطمینا پشت سرت حرف میزنن حای شده به ناحق و شما هیچ وقت نمیتونی علیهشو ثابت کنی فقط سعی کن بی خیال باشی و با اونایی که میدونی ذاتشون خرابه قطع رابطه کن یا حداقل رابطتو کم کن

اونا ازم متنفرن ولی من انقد دوس دارم برم مهمونی

هی خودم اصراره شوهرم میکنم مثلا ناهار بریم اونجا.وقتیم میریم ننش انقد بدش میاد میگه اایییش حالا چی بذارم بخورید 😁😁😁😁

ولی من میخورم و اهمیت نمیدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
یعنی چی نمیکنی ؟؟ یعنی شوهرت بگه هر هفته بریم اونجا میری یا نه

من 9سال با مامانش اینا تو یه خونه زندگی کردم 

الانم 7سال دوتاواحد کنارهم هستیم 

اتفاقا اگه دیربشع من میگم بریم خونه مامانت اینا 

با اینکه خیلی اذیتم کردمادرش

2706