1345
1273
عنوان

اگه یه مداد و پاکن داشتین...✏✏✏

117 بازدید | 25 پست

چی رو به دنیا اضافه و چی رو پاک میکردین؟🌹🍁🍃

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل‌های سپید یاس همه از میلاد فرزندی که در دل دارم، مژده می‌دهند و کودکی‌های عشق را سرود سبز حضورش می‌سراید😍😘

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

بی عدالتی و ظلم و خیانت و جنگ رو پاک میکردم

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

چرا خودتونو پاک میکردین اخه؟😯

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل‌های سپید یاس همه از میلاد فرزندی که در دل دارم، مژده می‌دهند و کودکی‌های عشق را سرود سبز حضورش می‌سراید😍😘
1348

عدالت تو این دنیا اضاف 

تمام ظالمارو از دنیا پاک میکردم 

دنیا گل و بلبل میشد 

همیشه آرزو داشتم که سه چهارتا بچه بیارم دورم جمع شن بازی کردنشون دعوا کردنشون قهر کردنشون آشتی کردنشون ببینم امسال نیت داشتم  برا دخترم آجی یا داداشی بیارم که تک نباشه و از تنهایی دربیاد ولی لعنت به بعضیا که باعث و بانی گرونی شدن هم من این آرزو رو به گور میبرم دخترم از تنهایی در نمیاد اینشالله گور به گور بشن که زندگی مردم به مسخره بازی گرفتن 

مرگ و پاک میکردم،پول و زیاد😂🙌

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
1288

سعی میکردم بدیهایی رو که شوهرم بهم کرده همه رو پاکش کنم 

ولی حیف که پاک شدنی نیست 

هیج وقت از ذهنم نمیره

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
1335