2733
2734
عنوان

از کجابفهمم زندس

341 بازدید | 25 پست

من تایکی دو روز پیش حالت تهوع شدید داشتم دمیترون میخوردم کلا از بین میرفت امروز بیدارشدم نداشتم نخوردم تا الانم نیومده سراغم یعنی مشکلی هست؟

هشت هفته هستم 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

عزیزدل 

هر هفته توی بارداری چیزای جدید سراغت میاد ...دردای جدید حالتهای مختلف ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا رفتی پیشه متخصص زنان بگه تهوع نداری یا علائم نداری بچت مرده؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2731
نمیخام بترسونمت‌ اما منم‌همینطور شدم جنین مرده بود

وای خدانکنههه😭

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2738

چون تهوع نداری ینی زنده نیس😳

یه‌کم بیخیال وآروم باش نی نی ات تو دلته نمیخواد مامانشو اذیت کنه💛

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

چرا این چیزارو باور میکنی این چرت وپرتها هر مشگلی تو بارداری باشه دوره ایی هستش چندهفته هست بعد ازبین میره این چیزارو باور نکن مشکلی نیست حالا تز بردا یه درد جدید سراغت میادش بارداری همینه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
چرا این چیزارو باور میکنی این چرت وپرتها هر مشگلی تو بارداری باشه دوره ایی هستش چندهفته هست بعد ازبی ...

من‌چرت و پرت نمیگم 

اتفاقی ک برام افتاد رو گفتم 

بی شخصیت 

برای آرامش زندگیم دعا کنید  
2706