2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اب و نمک بزار بجوشه خیار ها رو بعد از شستن و خشک شدن بریز تو شیشه سیر و ترخان تازه بریز توش !بعد محلول اب نمک ولرم شده رو به سرد رو بریز روش درش محکم ببند چند لایه کیسه بزار زیر درش هوا نره توش !!بزار بمونه بعد ۵ روز بزار تو یخچال 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728
اب و نمک بزار بجوشه خیار ها رو بعد از شستن و خشک شدن بریز تو شیشه سیر و ترخان تازه بریز توش !بعد محل ...

سرکه نمیخاد؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
اره منم میخام خودم درست کنم هیشکی نفهمه😂

عع منم 

من مامانم خیار و میشوره لایه به لایه خیار و فلفل و سیر میریزه 

بعد روش جعفری و نعناع و مرزه و شوید و رازیانه میزاره بعدم اب نمک میریزه

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

خیارهاتو بشور قشنگ خشک کن بعد لایه لایه خیار بزار تو ظرفت بینش هم ترخون وشوید بزار با سیر وفلفل .بعد یکم سکر سفید .بعد نمک واب سرد شیر رو میریزم روش .من هویچ هم حلقه میکنم میریزم تا خیار ها نرم نشن

من نمیریزم طعمش خوب میشه بعضیا میریزن 

مثل بیرونیا میشه؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

چهار حبه سیر.دو قاشق غذا خوری ترخون.یک قاشق غذا خوری شوید.خیار.یک عدد فلفل سبز.یک سر قاشق مربا خوری شکر.یک قاشق مربا خوری آبلیمو.دو قاشق مربا خوری نمک.یک سوم لیوان سرکه سفید بقیش آب.دو باره یک سوم لیوان سرکه سفید بقیش آب.شیشه را در قابلمه بگذاریم و نصف بیشتر از شیشه آب رد شود یعنی دو سوم قابلمه.نیم ساعت بجوشد.بعد از خنک شدن کامل 24 ساعت در یخچال بماند.

این روش خیلی سریع و آسون هس

در اینستاگرام از پیج م  دیدن کنید  niloo_kids_wear  انواع لباس بچگانه با کیفیت عالی و قیمت مناسب
مثل بیرونیا میشه؟

اره من که همینجوری میخورمشون!!!فقط نباید هوا بره تو ظرف وگرنه خیار ها نرم و پوک میشن 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!