2737
2734
عنوان

آهنگ شاد پر انرژی معرفی کنین

667 بازدید | 17 پست

فارسی یا خارجی مهم نیست فقط پر انرژی باشه. اسم خانندشو بگین یا یه کوچولو از آهنگ که بتونم سرچ کنم مرسی😍😍😍

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پایتم من😂😁

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
2738

شیک و پیک/مهراد جم

گل بی گلدون/مهراد جم

شمال /مهراد جم

غمت نباشه/مهراد جم

گیسو پریشان/ارون افشار

طبیب ماهر/ارون افشار

جذاب/فرزاد فرزین

ای جان/فرزاد فرزین

ای خواهش/ فرزاد فرزین

جان جان/میثم ابراهیمی

عروسک/میثم ابراهیمی

عشق جذاب/مثم ابراهیمی

جون و دلم/میثم ابراهیمی

ای دندم/میثم ابراهیمی

دل دیوونه/احلام

این دل شد هوایی/احلام

جنتلمن/ساسی

چه پسری/ساسی

محشری تو/حسین منتظری

عشق جان/امین رستمی

با تو/امو بند

دنیام شدی رفت/پازل بند

صد ریشتری/مسیح ارش

دیدم که میگم/ سروش هامون

لازممی/تی ام بکس

جان جانان/25 باند

خوش خنده ای من/ سینا درخشنده

پایتم من/عاصف اریا

گل عشق/ رضا بهرام

لجباز/سحر

چه حالیه/سحر

شیک/ یوسف زمانی

بخند دیوونه/پویان مختاری

شلوار پلنگی/میلاد قربانی

......................................اینا شاد و تا حدودی جدیدن بازم دارم اهنگ خییلی بیشتر از این

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
شیک و پیک/مهراد جم گل بی گلدون/مهراد جم شمال /مهراد جم غمت نباشه/مهراد جم گیسو پریشان/ارون افشار ...

مرسی عزیزم ممنونم😍😍😍😘

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2706