2737
2734

بچه ها از شمال داشتیم میومدیم بارها ماشینمون خراب شد الان باتری رو گذاشتیم تو باتری سازی تو رو خدا دعا کنید درست بشه تا قزوین بتونیم بریم از رودبار تا منجیل ۵ ساعت طول کشید تو رو خدا دعا کنید دستمون خیلی خالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

الان مشکل وضع مالیتونهد.من متوجه نشدم گلم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
ماشین خراب شده تا الان کلی خرج برداشته میخوام دعا کنید که خوب بشه دیگه هیچ پولی دستمون نداریم خرج ما ...

الهی عزیز دلم.ان شاالله که درست میشه.بخاطر مسایل مالی خودتو اذیت نکن.خدابزرگه.ان شالله که به سلامتی برگردید قزوین

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
مرسی از دعاهایی که برام کردین واقعا دارم دیگه از حال میرم

قربونت برم خدا تنتونو سالم کنه.