2726

کجا بید

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاهرود

😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من شاهرودی ام عزیزم اون بالاش چشمه داره و فوق العاده قشنگه استخر ماهی قزل هم داره و میتونی ماهی بخ ...

آخی چه خوب ما هفته دیگه هم قراره اگه خدابخواد بریم چطورپیداکنیم?دوره? ماشین رو هست?

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖
من شاهرودی ام عزیزم اون بالاش چشمه داره و فوق العاده قشنگه استخر ماهی قزل هم داره و میتونی ماهی بخ ...

آبشار ابرسج ومجن وآبشارهفت رنگو بلدی?

آخی چه خوب ما هفته دیگه هم قراره اگه خدابخواد بریم چطورپیداکنیم?دوره? ماشین رو هست?

عزیزم تا یک جاییش میشه ماشین برد

ولی از یک جاییش باید پیاده برین

خیلی عالیه

میری لب چشمه کلی آب خنک میخوری

بی نظیره

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
عزیزم تا یک جاییش میشه ماشین برد ولی از یک جاییش باید پیاده برین خیلی عالیه میری لب چشمه کلی آب خ ...

آخ جون عاشق هرجایی که آب وصداشو طبیعت دورو برش وچشمه آبشارم عجیب😍😍😍

2706