2733
2734
عنوان

خانما میشه راهنمایی کنید؟

168 بازدید | 37 پست

سلام

من یازدهم پریود شدم. امروز دیگه پاک شدم ببخشید رابطه داشتم 

یه دفعه از دستمون در رفت 🙈 بعدش فوری دوتا قرص اورژانسی خوردم من میشه بگین حامله میشم یا نه؟

پسرم شیش ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخه چقد اورژانسیو راحت مثل اسمارتیز میدین بالا.خیلی ضرر داره.😒😒کاندوم استفاده کنید بهتر نیست تا بخودت ضرر برسونی؟؟

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2738
آخه چقد اورژانسیو راحت مثل اسمارتیز میدین بالا.خیلی ضرر داره.😒😒کاندوم استفاده کنید بهتر نیست تا بخ ...

عزیزم من تو کل عمرم فقط دوبار خوردم اتفاقا کاندوم استفاده میکنم ولی الان کاندونم یهویی ترکید

عزیزم من تو کل عمرم فقط دوبار خوردم اتفاقا کاندوم استفاده میکنم ولی الان کاندونم یهویی ترکید

🙈🙈🙈

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

سلام

نبایدقرص اورژانسی می خوردی چون بعد از پاک شدن تا زمان تخمک گزاری 8روز فاصله است وعدم پیشگیری نمی تونه باعث بارداری بشه حالا که 2تا قرص اورژانسی خوردی بایدبه فاصله 12ساعت بعدهم 2تا قرص اورژانسی بخوری.

2706