1373
1341
عنوان

هوو

373 بازدید | 28 پست

چند لحظه بعد از تاپیک اون خانومه داشتم به این فکر میکردم که مثلا شب همسرم بره پیش اون یکی زنش بخوابه و من تنها بمونم واااای فکرشم دیوونه کنندس ایشالا خدا سر هیشکی نیاره

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

اگه فقر و بی پناهی و تامین اجتماعی کافی بود هیچ زنی راضی نمیشه به این شرایط

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
1376

یکی از آشناهامون بخاطر رابطه سه نفره رفته زن دوم گرفته😒

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

همونجوری که میره پیش اون یکی انشالا تریلی بیاد بزنتش اسفالتش کنه اون یکی تو کف بمونه این یکی هم راحت شه

کسانیکه پشت سر شما حرف میزنن👥 ب همانجا تعلق دارن...درست پشت سر شما💁‍♀️
1378
یکی از آشناهامون بخاطر رابطه سه نفره رفته زن دوم گرفته😒

وای یاخدا اینطوری هم ک باز گناهه ... این آقا با دوتا خانوم محرم میشه ولی خانوما دستشونم از سر شهوت بهم بخوره ک میشه همجنسبازی ک حررررام اندر حرام اندر حرامه😖😖😖😖😖😖😞😖

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 
1339