2733
2734
عنوان

سفره حضرت رقیه

132 بازدید | 19 پست

سلام دوستان میخوام‌توی دهه اول محرم سفره حضرت رقیه بندازم اگه میدونید چه چیزایی توی این سفره میزارن لطفا راهنماییم کنید ممنون

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎

لقمه معمولا نون و پنیر و سبزی

خرما 

خیار اگه زیر لقمه ها نذاشتی جدا بشور و خشک کن و تو دیس بچین

بسته ب توانت شله زرد،حلوا و ‌....

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچیزی که در توانت هست بگذار 

ساده بگیری خیلی بهتره 

معمولا اینجور مواقع نون و پنیر و سبزی و شله زرد میگذارند 

قبول حق باشه التماس دعا دارم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2731
2738
فقط چون سفره حضرت رقیه اس خو تو کوچتون بچه هایی که بازی میکنن اینا اونارم دعوت کن بیان سره سفره 😍

اتفاقا تو فکر بودم برا دخترای کوچولو گل سر بخرم😍

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎

دوستان هرجا کارتون گیر کرد صداش بزنید خیلی خیلی زود جواب میده حتما نمیخواد نذر سفره کنید میتونید یه عروسک کوچیک برا یه دختر کوچولو بخرید

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎
2706