2733
2734

وسواس فکری شدیددارم البته فقط درموردپسرم بیشتر.افسردگیم دارم.رفتم دکتربعدمشاوره وتست هایی ازم گرفت ایناروبهم داد

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالایه هفتست میخورم.ولی  تاثیرزیادی ندیدم ازش،چقدطول میکشه اثرکنه؟بیشترخواب آوره انگار.

پسرموبردم واسه همین وسواسم واسه تست اوتیسم بهم گفت خانم پسرشماهیچیش نیست فقط اختلال اظطراب وهیجان داره 

ولی هنوزم میگم نکنه اشتباه کنه روانی شذم بخداازفکرمنفی

برو روانشناس تا روانکاوی بشی علت اضطرابت مشخص بشه چرا یکراست میرید روانپزشک، روانپزشک کارش تجویز دا ...

چندجلسه مشاوره رفتم چندتادکترمختلف فایده نداشت .رو پسرم وسواسم که چیزیش نشه یااوتیسم نباشه.حالابردم تست هوش وچیزام گرفت گفت نیست ولی بازم دلم آروم نمیشه

چندجلسه مشاوره رفتم چندتادکترمختلف فایده نداشت .رو پسرم وسواسم که چیزیش نشه یااوتیسم نباشه.حالابردم ...

عزیزم اون داروها اثرش موقته، وقتی می خوری اوکی هستی

اطرافتون کسی بوده بچش مشکل دار بوده؟ یا اوتیسم داشته؟

عزیزم اون داروها اثرش موقته، وقتی می خوری اوکی هستی اطرافتون کسی بوده بچش مشکل دار بوده؟ یا اوتیسم ...

نه موردی ندیدم تاحالا

2738
نه موردی ندیدم تاحالا

مطلب زیاد نی خونی حتما تو نت درموردش

تو به بچت برس و مامان خوب و شادی باش، اینجوری پیش بری بچه ات رو خودت مریض می کنی

اون داروها رم مصرف کن شاید بهتر شدی

اما مهم طرز فکرته که باید ریشه اضطرابش پیدا بشه تا حل بشه بهرحال همیشه به این فکر کن که ۹۰ درصد ترسهای ما هیچ وقت به وقوع نمیپیونده

مطلب زیاد نی خونی حتما تو نت درموردش تو به بچت برس و مامان خوب و شادی باش، اینجوری پیش بری بچه ات ر ...

آره همش تونت دنبالشم 

حالاپسرم خیلیم علایمشونداره 

ولی کافیه یکم بداخلاق بشه .یاخوابش بیادگریه کنه یاهرچیزی یهودلم میریزه میگم نکنه ازعلایمشه

همون روز۶۰۰تومن دادم برای پسرم واسه تشخیص اوتیسم .دکتره توتشخیصاش اوتیسم هم جزو تشخیصهاش بود.پسرمنودیدفوری گفت اصلافکرشم نکن 

ولی نمیدونم چرابیخیالش نمیشم حتی بهم گفت میدونم چون وسواس داری ممکنه پسرتوچندتادکتردیگم ببری ولی اینکارونکن خیال راحت باشه

آره همش تونت دنبالشم  حالاپسرم خیلیم علایمشونداره  ولی کافیه یکم بداخلاق بشه .یاخوابش بی ...

اوتیسم ویژگیهای بارزی داره

دکتر وقتی گفته نیست پس نیست اروم باش

حالا فکر کن دور از جون زبونم لال داشته باشه چیکار می خوای بکنی؟ جز طی کردن دوره درمان کاری ازت ساخته نیست

پس ببین کاری نمی تونی بکنی بهترین کار اینه که از این لحظه های پسرت که دیگه هیج وقت و هرگز تکرار نمیشن لذت ببری، ترسهای تو و اضطرابهای تو به پسرت منتقل میشه و اون درک می کنه، ممکنه حس کنه مادر ضعیفی داره و بعدا ضربه های روحی زیادی بخوره

پسرت سالمه خدارو شکر کن دنبال عیب نگرد

وقتی این افکار اومد سراغت بگو باز افکار اشتباهی اومدن سریع موقعیتتو عوض کن ذهنتو فریب بده، پاشو اهنگ بذار، برو حموم، فقط وقتی این افکار اومدن موقعیتتو سریع تغییر بده

به افکار منفی بال و پر بدی رشد می کنن ندیدشون بگیری خشک میشن