2733
2734

من تو هفته ۲۷ بارداری ام،.نی نیمم پسره،

اسم خودم مریم هست

اسم همسرم سجاد.دو تا اسم برای نی نیم انتخاب کردم،.

و اینکه قرآنی باشه و معنی قشنگی داشته باشه برام مهمه،خیییلی.هم من و هم همسرم،

اسمی ک بزام تو اواویته و مدام باهاش صداش میکنم پسرمو مسیحا هست.

معنیشم منجی بلند مرتبه هست و لقب حضرت عیسی مسیح پسر حضرت مریم هست.دوستش دارم.

و اسم دیگه سبحان ک معنی پاک و منزه رو میده.

شوهرم میگه بعد همه باید بگن چرا مسیحا گذاشتید مگه مسیحی بود.مردم کوتاه فکرن و تو مدام باید توضیح بدی بهشون.و سبحان رو میپسنده .یکمم گمونم با اسم خودش بیشتر جورِ خوشش میاد.  

نمیدونم کدومش بهتره.من مسیحارو بیشتر دوستدارم جدید تره و کم کسی گذاشته. ولی نمیدونم چطور کاری کنم ک ایشونم راضی باشه از ته دل.

برام مهمه ک خوشش بیاد.بنظر شما کدومش بهتره و جای من بودین چیکارمیکردن.ممنونم ازتون

مژده ای دل ک مسیحا نفسی می آید.برای سلامتی خانوادم یه صلوات میدین؟ممنونم

مسیحا چیکار حرف مردم داری

اتفاقا به این مردم باید ثابت کرد که همه دین ها الهی هستند و در یک جهت 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سبحان که خیلی قدیمیه نسلما بچت بزرگ بشه بهتون ایراد میگیره که این چه اسمیه واسه من گذاشتین مخصوصا وقتی بره مدرسه و ببینه بچه های دیگه اسامی قشنگ پارسی دارن شناسنامه بچه اسم قشنگ ایرانی بزار توخونه هرچی خاستی صداش کن که فردا گله نکنه من خودم همیشه شاکی ام بخاطر اسمم

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
با کمال احترام من خودم مسیحا رو نمیپسندم بچت مسلمونه چرا اسمش مسیحی باشه یه جور تناقضه هرچند حضرت عی ...

آنیل عزیز مریم جون نوشته هردو اسمی که انتخاب کردم قرآنی هستش

2738
با کمال احترام من خودم مسیحا رو نمیپسندم بچت مسلمونه چرا اسمش مسیحی باشه یه جور تناقضه هرچند حضرت عی ...

نظرت محترم عزیزم..ولی یعنی شما میگی هر کس ک اسمش موسی هست یهودِ؟؟؟؟؟

نظرت محترم عزیزم..ولی یعنی شما میگی هر کس ک اسمش موسی هست یهودِ؟؟؟؟؟

چه ربطی داره من کی اینو گفتم میگم اسم و اصلیت تو یه راستا باشه بهتره اجباری نیس سر این موضوع

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
آنیل عزیز مریم جون نوشته هردو اسمی که انتخاب کردم قرآنی هستش

آره عزیزدلم.هر دو قرآنیه.ولی همسرم میگه ما دورو ورمون کم سواد زیاد داریم.بجز خانوادهامون پسفردا ایراد میگیرن تو باید کلی انرژی هدر بدی بهشون توضیح بدی ک مسیحا اسمیه ایرانی و قرانی.میگم اولا به کسی جه.هرکس چیزی گفت خودم جوابشو میدم قانعش میکنم.قانعم نشد اصلا مهم نیست.نمیدونم 😔

چه ربطی داره من کی اینو گفتم میگم اسم و اصلیت تو یه راستا باشه بهتره اجباری نیس سر این موضوع

منظورمم دین نیس کلی میگم همه ما ایرانی هستیم اسم پارسی بزاریم ترکا اسم ترکی و یا کردا اسم کردی این طوری

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

باشه عزیزم.ممنونم از نظرت.ولی خودم خیلی خیلی تحقیق کردم وقتی الف به مسیح اضافه میشه نشانه پارسی زبانیه.و معنیشو منجی بلند مرتبه یا متبرک افریده شده میکنه.

آره عزیزدلم.هر دو قرآنیه.ولی همسرم میگه ما دورو ورمون کم سواد زیاد داریم.بجز خانوادهامون پسفردا ایرا ...

عزیزدلم نظر خودت مهم تره....چه ربطی به مردم داره؟هر فکری میخوان بکنن....منم مامانم میگه اسم منو مسخره میکردن میگفتن گاری و نگاری و اینا...بزرگ شدم خودم جوابشونو دادم‌....میگفتم مثلا....گاری نه و نگار خانوم....تکرار کن نگار خانومممم...اوناهم از اون به بعد میگفتن نگار یا نگار خانوم...دیگه کسی جرئت نمیکنه به اسمم توهین کنه...مطمئنم نی نی خوشگلت هم اسمش رو دوست داره و این رو بگم از نظر روانشناس ها معنی اسم بچه هرچی باشه بچه اون خصوصیات رو داره...به حرف مردم اهمیت نده و اسم خوشگل مسیحا که برازنده پسرته رو بزار روش....

2706