2737
2734
عنوان

تحت تاثیر بعضی از تاپیکا گند زدم...

173 بازدید | 18 پست

سلام

اول از همه توضیح بدم که هفت ساله ازدواج کردم و شکر خدا تا بحال خطایی در زمینه خیانت از همسرم ندیدم ولی همیشه تو بحثای اینجا هم گفتم که به هیچ مردی اعتماد کامل ندارم و همیشه با خانمایی که میگن نه همسر من انقدر پاکه که محاله هرز بپره مخالف بودم و هستم و معتقدم برای هرکسی تحت هر شرایطی میتونه اتفاق بیوفته.

هدفم از این تاپیک اینه که اشتباه منو کسی تکرار نکنه.

و اما اصل ماجرا:

پنجشنبه شب ویلای خواهرم مهمون بودیم و قرار بود شب هم بمونیم و از اونجایی که شب تا دیروقت بیدار بودیم خوابمون بهم خورد تا اینکه من خوابم برد یه لحظه از خواب پریدم دیدم همسرم تو گوشیش تو پیاماش یه چیزی که نوشته شده بود رو پاک میکنه 

و من هم که چند مدتیه بشدت تحت تاثیر تاپیکای راست و دروغ خیانت اینجا بودم و هستم مثل برق گرفته ها شدم و گفتم به کی اس دادی و چرا پاکش کردی؟

گوشی همسرم از این ساده هاست و اندروید نداره و خلاصه با دلیل رو گوشیش ثابت کرد که یه متن در رابطه با تبلیغ کارش که مدت هاست در موردش باهام حرف میزد اماده کرده و نتونسته سر همش کنه پاک کرده که من بیدار شدم (واقعا هم انشاش ضعیفه و اس ام اسای ساده کاریش رو اکثرا من میزنم)

ولی متاسفانه بد جوری ازم دلش شکسته  با اینکه ازش معذرت خواستم و به ظاهر گفت نه ناراحت نشدم ولی خب میشناسمش رسما حالش گرفته هست دیشب دوباره بحثو باز کردم گفتم من که ازت معذرت خواستم و همه زنا نسبت به این مسائل حساسن بغضش ترکید و گفت بدجور خورده تو ذوقم همیشه افتخار میکردم که رفتارم جوریه که اعتماد کامل داری بهم همون شب که خوابم نمیبرد داشتم به این فکر میکردم که هفته اینده که تولدته خانوادتو دعوت کنم که خوشحال بشی و بد زدی تو ذوقم!

و برگشت گفت فقط اگر یکبار بهت بگم فلان اقا کیه چرا بهت زنگ زده خوشت میاد(من بخاطر شغلم بعضی اوقات تماس ها و پیام های کاری دارم)

خواهرا سرتونو درد نیارم اگر مثل منه روحیه تون تو تاپیکای خیانت نرید که شرمنده نشین

و خدایی که بشدت کافیست... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐ولی من با نظر شما ک میگی نمیشه اعتماد کرد مخالفم شما خودتو در نظر بگیر !! اگر برات شرایط جور بشه پا میدی؟؟؟ مردی ک عاشق باشه وفادار میمونه . شک ویرانگر زندگیه 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2731
حالا از کحا ثابت شد پیام.تبلیغاتی بود😕

تبلیغاتی نبود یه متن تبلیغی داشت مینوشت و معمولا تو ایگوشیا ای پاک هم بشه تو گزارش میمونه که باید بری پاک کنی و این فرصت نبود

متاسفانه آمار خیانت بالا رفته و تعهدات خیلی کم شده . ولی شما هم بهتر بود سوالتون رو عادی میپرسیدین و یا شوخی هم همراهش میکردید .

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
😐ولی من با نظر شما ک میگی نمیشه اعتماد کرد مخالفم شما خودتو در نظر بگیر !! اگر برات شرایط جور بشه پ ...

اره خودمم میدنم ولی از بس تو محل کار و ارتباطاتم چیزایی میبینم که شاخ در میارم بدبین شدم

2738

متنفرم از این حرفا که همه مردا مثل همن، همه زنا اینجورین، همه مادرشوهرا فلان و... هیچ دو نفری مثل هم نیستن. بزرگترین اشتباه اینه که رفتارای غلط دیگران رو مخصوصا به نزدیکانمون تعمیم بدیم بدون اینکه اشتباهی ازشون دیده باشیم.

متنفرم از این حرفا که همه مردا مثل همن، همه زنا اینجورین، همه مادرشوهرا فلان و... هیچ دو نفری مثل هم ...

قبول دارم کاملا حرفتون رو 

ولی باور کنین بعضی تاپکای اینجا خیلی تاثیر گذاره

ومن فقط خواستم عبرت بشه برای اونایی که مثل من شتابزده عمل میکنن و بنوعی قبح مسله هم ریخته میشه

اره خودمم میدنم ولی از بس تو محل کار و ارتباطاتم چیزایی میبینم که شاخ در میارم بدبین شدم

اره جق داری . خیانت خیلی زیاد شده ادم میترسه دیگ از ادمای اطرافش

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2706