2726
عنوان

سونوگرافی Nb جنین

559 بازدید | 7 پست

تو سونوگرافیم نوشته nbرویت شد یعنی جنین استخوان بینیش شکل گرفته ولی چرا غربالگریم نوشته سندروم داون داره؟؟؟؟اگه خدا نکرده جنین مشکل داشته باشه کهnbمینوشت رویت نشده؟؟؟ادمو به شک میندازن

چون ان تیت ۲.۸ گفته چک بشی ، نگفته ۱۰۰٪ که

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

عزیزم سندروم داون ربطی به استخوان بینی نداره 

به میزان آب پشت مهره های گردن ربط داره 

بازم برو تکرار کن 

انشالله که اشتباه هست برو جای معتبر

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو ازمایش سل فری بده .این اندازه ان تی مشکوکه صد در صد نیست ،

ان شالله ازمایش میدی میبینی چیزی نیست خیالت راحت میشه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافیو تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید