2737
2734
عنوان

یا کریم اومده تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 32695 بازدید | 106 پست
زنگ زدم میگه نترس باهات کار نداره.☹ پارسال تو بالکن اومد لونه درست کنه خراب کردم رفت...امسال دوباره ...

خراب نکن من طبقه بالایک ماه صبرکردن تابره بعداتاق خواب درست کردن تاعروسی بگیرم دوبارتاریخ عوض شدالان رفته ۶سال طبقه پایین لونه کرده تعمیرنکردیم بخداهروقت صبح ببینمشون اومدداره برام

😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بشوهرت زنگ بزن بیاد قدیمی ها میگن خوب نیست یاکریم بیاد خونه

😕😕😕 این دیگه خدایی جدید بود همه میدونن یا کرطم برکت میاره من تا 7 نسل تو خونم بچه زاییدن و بزرگ شدن و تو اون یه سال از در و دیوار خونم پول میرخت و خوشی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2731
خراب نکن من طبقه بالایک ماه صبرکردن تابره بعداتاق خواب درست کردن تاعروسی بگیرم دوبارتاریخ عوض شدالان ...

ایشالا اینم اومد داشته باشه برام..اگه سکته نکنم امروز😁

ب یکی گعتم هرخونه ای میرم یا کربم میاد تخم مرزلره بچهش دنیا میاد میرن...گفت یاکریم خوب نبست مخصوصا ک تخم بزلره...کماالل بیشعوری ی نفره ک آشیونه ی پرنده خراب کنه...

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

اوخی چه ناز . می شه یه عکس ازش بگیری بزاری ؟

به نظرم راه بیرون رو نشونش بده جلوی شیشه رو با پرده بپوشون که اشتباهی با مخ نره تو شیشه بمیره . درو باز بزار خودت چند بار از در بیا و برو که ببینه راه خروج کجاست

2738
عه چرا؟؟حیاط ما پره لونه داره یعنی نزاریم؟؟؟

بذار برن

تخم دارن؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706