2703
2553
عنوان

یا کریم اومده تو خونه

32156 بازدید | 106 پست

در بالکن باز بود یاکریم اومد تو خونه ..منم دوییدم اومدم اتاق...الان اروم رفتم بیرون رو یخچال نشسته بود تا منو دید پرواز کرد سر و صدا کرد..دوباره اومدم اتاق

هنوز ناهار نپختم...چیکار کنم😭

بشوهرت زنگ بزن بیاد

قدیمی ها میگن خوب نیست یاکریم بیاد خونه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بشوهرت زنگ بزن بیاد قدیمی ها میگن خوب نیست یاکریم بیاد خونه

زنگ زدم میگه نترس باهات کار نداره.☹

پارسال تو بالکن اومد لونه درست کنه خراب کردم رفت...امسال دوباره اومد چند روزه داره لونه درست میکنه😭😭😭

2714

توی خونه ما هم چند باری اومدن، خیلی با نمکن 

من دوستشون دارم، اما چون کلی گلدون بنفشه آفریقایی دارم، ترسیدم اونا رو خراب کنن.  دیگه در بالکن رو باز نذاشتم.

ولی تو بالکنم میان، براشون غذا میذارم، توی یکی از گلدونام لونه کردن، جوجه درآوردن

2706