1472
1411
عنوان

یا کریم اومده تو خونه

698 بازدید | 100 پست

در بالکن باز بود یاکریم اومد تو خونه ..منم دوییدم اومدم اتاق...الان اروم رفتم بیرون رو یخچال نشسته بود تا منو دید پرواز کرد سر و صدا کرد..دوباره اومدم اتاق

هنوز ناهار نپختم...چیکار کنم😭

پیج اینستاگرام من..همه چیز واسه خانوما..  ba_salighe_ha

بشوهرت زنگ بزن بیاد

قدیمی ها میگن خوب نیست یاکریم بیاد خونه

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436
بشوهرت زنگ بزن بیاد قدیمی ها میگن خوب نیست یاکریم بیاد خونه

عه چرا؟؟حیاط ما پره لونه داره یعنی نزاریم؟؟؟

پسرنازم😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔

واقعا؟

من شنیدم خوبه که

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍

زنگ زدم میگه نترس باهات کار نداره.☹

پارسال تو بالکن اومد لونه درست کنه خراب کردم رفت...امسال دوباره اومد چند روزه داره لونه درست میکنه😭😭😭

8
واقعا؟ من شنیدم خوبه که

نه..منم شنیدم بده..

یبار خونه یاکریم داشتیم..داداشم چون زخمی بودش نگهش داشت..بعد یه تصادف وحشتناک کرد

توی خونه ما هم چند باری اومدن، خیلی با نمکن 

من دوستشون دارم، اما چون کلی گلدون بنفشه آفریقایی دارم، ترسیدم اونا رو خراب کنن.  دیگه در بالکن رو باز نذاشتم.

ولی تو بالکنم میان، براشون غذا میذارم، توی یکی از گلدونام لونه کردن، جوجه درآوردن

نه..منم شنیدم بده.. یبار خونه یاکریم داشتیم..داداشم چون زخمی بودش نگهش داشت..بعد یه تصادف وحشتناک ک ...

جدی؟

من تو حیاطمون لونه درست کردن.ینی خرابش کنم؟

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍
1476
زنگ زدم میگه نترس باهات کار نداره.☹ پارسال تو بالکن اومد لونه درست کنه خراب کردم رفت...امسال دوباره ...

خراب نکن من طبقه بالایک ماه صبرکردن تابره بعداتاق خواب درست کردن تاعروسی بگیرم دوبارتاریخ عوض شدالان رفته ۶سال طبقه پایین لونه کرده تعمیرنکردیم بخداهروقت صبح ببینمشون اومدداره برام

چشمات سرویس های موسوی بودودل من لهستان بی دریافت کننده

😕😕😕 این دیگه خدایی جدید بود همه میدونن یا کرطم برکت میاره من تا 7 نسل تو خونم بچه زاییدن و بزرگ شدن و تو اون یه سال از در و دیوار خونم پول میرخت و خوشی 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
خراب نکن من طبقه بالایک ماه صبرکردن تابره بعداتاق خواب درست کردن تاعروسی بگیرم دوبارتاریخ عوض شدالان ...

ایشالا اینم اومد داشته باشه برام..اگه سکته نکنم امروز😁

1450