2726

کسی هست تو اقوام نزدیک که احساس رقابت باهاش داشته باشین و هر وسیله و لباسی که بخره شما هم برین مثل همون چیز بخرین ...حس بدیه میخوام این حس از بین بره انگار اگه نخرم ازش کمترم 😑

متنفـرم از آدم های که همیشه در حال نظـر دادن هستـن حتی بدون اینکه نظـرشون رو پرسیده باشـی تو تمـام مسائل شخصـی آدم سـرک میکشـن و تـِز میدن هر کـس سلیقـه خاص خـودش رو داره اگه از نظر شمـا زشتـه سلیقه و نظرتون رو برای خودتون نگهدارین متنفـرم از آدم های که از خصـوصی ترین مسائل زندگی آدم سوال میپرسـن متنفـرم از آدم های بدذات که اگه به نفعشون باشـی بهت خوبـی میکنن و اگه براشون نفع نداشته باشـی بدترین بدی هارو در حقت میکنن و اگه باهاشون مثل خودشون رفتار کنی تازه ناراحت هم میشن ولی من این رو تو زندگیم یاد گرفتم با هرکس اندازه لیاقتش رفتار میکنم من کینه ای نیستـم اما آلزایمر هم ندارم حتی کوچیکترین حـرف ها توی ذهنم مونده اگه لطفی در حق این مدل آدم ها بکنم معنیش این نیست بخشیدم یا فراموش کـردم از ته قلبم از وجودشون متنفـرم فقط شاید اون لحظه مجبور بودم لطفی کنم خیلی وقتا در جواب این همه فضولی و سوال فقط لبخند میزنم و تو ذهنم فکر میکنم آیا این چیزها به تو ربطی داره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن اصلاخوشم نمیاد از همچین کاری

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

نه 

اما یه نفر هست هرچی من میخرم اونم میخره

حتی مسافرت میرم خودشو میکشه تا اونجایی که من رفتمو بره

دلم واسش میسوزه که اینجوری بی اعتماد بنفس خدای نکرده بهتون توهین نشه اما شما سعی کنید براتون مهم نباشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

من اتفاقا برعکس م.ببینم اون خریده اگه لازمم داشته باشم نمیخرم ک نگن تقلیپه 

ولی دوروبریام تا ته تو اینکهاز کجا خریدمو در نیارن و نرن نخرن دست برار نیستن اینا خیلی چش تنگ و حسودن ب نظرم من ک خوشم نمیاد از این ادنا

ن اصلا.

فقط یبار دنبال ی کفش بودم خواهرشوهرم خرید بهم زنگ زد برو بخر اینو اون رنگی ک میخوای رو داره 

و اینکه واسه یکی هدیه میخرم دوس دارم واسه خودمم بخرم 

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2706