2726
عنوان

صفحه روی کابینتهاتون چیه؟

8187 بازدید | 42 پست

راضی هستین ؟ کابینت های گلی سفید دارم بنطرتون چی بندازم روش؟ که هم مقرون بصرفه باشه هم زیبایی و دوام داشته باشه. ممنون

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

من ک نمیندازم صفحه روشون mdf البته چن روزه کابینت زدم نمیدونم خراب میشه یا ن😐

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال من کورینه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من ک نمیندازم صفحه روشون mdf البته چن روزه کابینت زدم نمیدونم خراب میشه یا ن😐

عزیزم اون چیزی که روی کابینتهات قرار میگیره رو میگم. نمیشه که نندازی

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
من برای پیشخوان پلاستیک بیرنگ  انداختم  بقیه جاها هیچی ننداختم

چرادهمه منظورم رو بد متوجه شدن. خود صفحه روی کابینتها رو میگم. گلس یا سنگ یا کورین ......

من هیچی نمیندازم بدم میاد رو هر چیزی روکش بندازم

ای وای. منزورم خود صفحه روی کابینته. نه روکش

عزیزم اون چیزی که روی کابینتهات قرار میگیره رو میگم. نمیشه که نندازی

منظورت همین سفره طوری هاس دگ؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
صفحه پی وی سی

ای جان. من عاشق پیوی سی ام. چه رنگیه؟ راضی هستی چند وقته داری؟ ضخامتش چنده؟ خط و خش نمی افته؟ قیمتش چنده؟

چرادهمه منظورم رو بد متوجه شدن. خود صفحه روی کابینتها رو میگم. گلس یا سنگ یا کورین ......

به خاطر عنوانت اینطوری فکر کردن 

چون اسم اون چیزی که روی کابینت قرار میگیره و روش کار میکنن صفحه کابینته

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
2706