2726
عنوان

تخمدان پلی کیستیک کمک

124 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها قرص جلوگیری ک داده خارجیش ک پیدا نمیشه اینی هم ک داده مثلا میگه خارجیه اینقدر حالم بد میشه خواب ندارم چشام تار میبینه چکار کنم صورتم ک از جوش داغون شده.کسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تازگیا فهمیدم تخمدان پلی کیستیک دارم..قرص ال دی ک حالت تحوع شدید میگیرم خوردنی😔یه نفر بهم بیست گیاه معرفی کرد گف کیست داشتم اگعداری اینو داد بهم دم کردم خوردم هرچقد کیست داشتم دفع شد،معجزه میکنه،منم امروز قراره برم بخرم میگن بهترین روش ازبین بردن کیسته..تو نت هم بزنی میاد ازعطاری باید بخری 

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
متفورمین و اسپیرونولاکتون میخام اما اون یکی ضد بارداری نمیتونم بخورم

سیپروترون هم برا پلی کیستیک خوبه هم جلوگیری میکنه ازطرفیم جوش و موی زائد رو از بین میبره به دکترت بگو اگه مانعی نداشت استفاده کن

Biomedical Engineering
منم تازگیا فهمیدم تخمدان پلی کیستیک دارم..قرص ال دی ک حالت تحوع شدید میگیرم خوردنی😔یه نفر بهم بیست ...

واقعا؟اخه پلی کیستیک ب این راحتی ها درمان نمیشه خوب میشه باز برمیگرده

چقدر بده هورمونام هم بهم ریخته 

بدون تجویز پزشک سرخود چیزی نخور،داروگیاهیم رفتی پیش کسی که دکترش باشه برو و حتما ازمایشاتتو نشون بده

خدایا نینیمو سالم بزار تو بغلم،سلامتیشو فقط از خودت میخوام  
2706