1507
1482
عنوان

تخمدان پلی کیستیک کمک

92 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها قرص جلوگیری ک داده خارجیش ک پیدا نمیشه اینی هم ک داده مثلا میگه خارجیه اینقدر حالم بد میشه خواب ندارم چشام تار میبینه چکار کنم صورتم ک از جوش داغون شده.کسی 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

منم تازگیا فهمیدم تخمدان پلی کیستیک دارم..قرص ال دی ک حالت تحوع شدید میگیرم خوردنی😔یه نفر بهم بیست گیاه معرفی کرد گف کیست داشتم اگعداری اینو داد بهم دم کردم خوردم هرچقد کیست داشتم دفع شد،معجزه میکنه،منم امروز قراره برم بخرم میگن بهترین روش ازبین بردن کیسته..تو نت هم بزنی میاد ازعطاری باید بخری 

گـاهـی هیــچکس را نداشتـه باشـی بهتــر است... بــاور کن بعضیـها تنهــا ترت میکننـد... 
متفورمین و اسپیرونولاکتون میخام اما اون یکی ضد بارداری نمیتونم بخورم

سیپروترون هم برا پلی کیستیک خوبه هم جلوگیری میکنه ازطرفیم جوش و موی زائد رو از بین میبره به دکترت بگو اگه مانعی نداشت استفاده کن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Biomedical Engineering
منم تازگیا فهمیدم تخمدان پلی کیستیک دارم..قرص ال دی ک حالت تحوع شدید میگیرم خوردنی😔یه نفر بهم بیست ...

واقعا؟اخه پلی کیستیک ب این راحتی ها درمان نمیشه خوب میشه باز برمیگرده

8
اونی ک قبلا میخوردم یاسمین بود ک الان او بازار نی این یکی جدیده اسمشو نمیدونم همراهم نی ببینم

منم کیست دارم دکتر بهم یه قرص خارجی داده خیلی گشتم تا پیداش کردم

مدتی هست که حیرانم و تدبیری نیست...
1474

عزیزم من از ۱۶ سالگی دلی کیستیک هستم هیچوقت هیچوقت دارو نخوردم فقط ورزش و پیاده روی و یوگا و کنترل استرس و کنترل  وزن و تحت نظر یه پزشک حاذق معجزه میکنه حتی برای بارداری هم مشکلی نداشتم طبیعی باردار شدم اگر سنت کمه الان بیماریت توی اوج هستش باید درمان علامتی بکنی تحت نظر پزشک برو دکتر برای پوستت دارو بگیر با افزایش سن بیماریت بهتر کنترل میشه و تحت نظر پزشک  باش سر خود هم دارو نخور 

29 سالمه طبیعی هم باردار شدم اما الان بهم ریختم حسابی

شاید استرست زیاد شده حتما تحت نظر دکتر باش و سونوگرافی بده که وضعیت تخمدانهاتو بتونی هر ۶ ماه ببینی این خیلی مهمه ورزش کمکت میکنه و از لوسیونهای قوی برای پوست صورتت استفاده کن برو دکتر پوست بهت کلیندا مایسین دست ساز میده واسه جوشهای صورتت خوب میشه ایشالا