2733
2734
عنوان

کمکم کنید چیکارکنم؟؟؟

103 بازدید | 20 پست

سلام دوستان تو سرم شپش دیدم..آخرین راه درمانی که جواب میده رواگه بلدید بهم بگید دارم دیوونه میشم    

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سس مایونز یه شب تا صبح رو کل موهات باشع 

آره عالیه. بعد برو حمام با شانه ریز شانه کن و بشور موهاتو. بعدم بگو یکی با دقت لابه لای موهاتو نگاه کنه که اگه رشک به موهاتون بود با قیچی اون مو رو جدا کنه

چه جوری دیدی؟شاید شپش نیس شوره سره

نه عزیزم شپش زنده دیدم موهامو شونه کردم یه تارمو همراه باهاش شپش افتاد .ایییییییی. دلم میخواد کچل کنم

اسفندو اسیاب کن بذار ۲۰ دقیقه دم بیاد بعد صاف کن ابشو بزن به کل موهات پلاستیک بکش بمونه بعد بشور بعد نصف اب نصف سرکه سفید قاطی کن اسپری کن به موهات یکساعت موند برو حمام نرم کننده بزن به کل موهاتو ریشه هاش بعد با شونه دم باریک شونش کن 

اسفندو اسیاب کن بذار ۲۰ دقیقه دم بیاد بعد صاف کن ابشو بزن به کل موهات پلاستیک بکش بمونه بعد بشور بعد ...

اره تعریف سپند رو خوب شنیدم

نه عزیزم شپش زنده دیدم موهامو شونه کردم یه تارمو همراه باهاش شپش افتاد .ایییییییی. دلم میخواد کچل کن ...

گلم مطمینی شپش بود برو دکتر پوست ببینه.منم یه بار یه چیز قهوه ای کوچیک تو موی دخترم دیدم فکر کردم شپشه بردم دکتر گفت حشره مال برنجه که از تو برنج محلی خودم که حشره زده بودو من ندیده بودم رفته بود تو موهای دخترم همین.اول مطمین شو

2706