2703
2553
۶روز خیلی زوده هنوز برای علاعم حداقل ۱۴روز باید بگذره‌.

واقعا

آخه از روز تخمک گذاریم و iui کردنم الان ۸ روز گذشته

هیچ حسی ندارم

آخه یه هفته دیگه پریود میشم

مگه بی بی چک حتی چند روز قبلشم نشون نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا آخه از روز تخمک گذاریم و iui کردنم الان ۸ روز گذشته هیچ حسی ندارم آخه یه هفته دیگه پریود می ...

استارتر خیلیا تا موعدشون نگذره و پریود نشن اصلا نمیفهمن باردارن.یعنی اینکه همیشه علایم نیست.

من خودم پارسال ناخواسته باردارشدم هیچگونه علایمی هم نداشتم فقط عصبی بودم.همین.وقتی پریود نشدم فهمیدم.

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر خیلیا تا موعدشون نگذره و پریود نشن اصلا نمیفهمن باردارن.یعنی اینکه همیشه علایم نیست. من خود ...

مرسی بهارجون

انتطار خیلی سخته

با اینکه مشغولم و کار میکنم بازم نمیشه که بهش فکر نکنم

دائم تو ذهنم میاد یا استرس میگیرم

همش میگم  اگه iui هم نشه،بعدش ivf هم نشه چی

چیکار باید بکنم

شوهرمم عاشق بچه اس،بچه براش خیلی مهمه

یهو به خاطر بچه ولم نکنه

خیلی فکر و خیال میکنم

2720
مرسی بهارجون انتطار خیلی سخته با اینکه مشغولم و کار میکنم بازم نمیشه که بهش فکر نکنم دائم تو ذهنم ...

این حرفاو فکرا چیه بهار.به هرچی فکرکنی جذبش میکنی. قوی باش.یه زن قوی به هرچی میخواد میرسه. خودت ب خودت دلداری بده و سرتو گرم کن تاجاییکه میتونی.بیرون برید،یا شبا برو قدم بزن یا مهمونی برو ک هم خسته شی زود بخوابی هم فکرت مشغول بشه. ای یو ای بارچندمته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا آخه از روز تخمک گذاریم و iui کردنم الان ۸ روز گذشته هیچ حسی ندارم آخه یه هفته دیگه پریود می ...

نه فکر نکنم الان نشون بده خیلی زود بخواد بی بی نشون بده یک روز به موعود یاروز موعوده فقط ۴.۵روز طول میکشه تالانه گزینی کنه اگه پری نشدی ببی بزن موفق باشی عزیز

این حرفاو فکرا چیه بهار.به هرچی فکرکنی جذبش میکنی. قوی باش.یه زن قوی به هرچی میخواد میرسه. خودت ب خو ...

بار اولمه

طبیعی نشدم،دکتر گفت ivf بکن،من یکم ترسیدم گفتم  اولین بار iui کنم اگر نشد ماه بعد قرار ivf کنم

ivf دیگه مرحله اخره

اونم نشه دیگه هیچی

شوهرمم خسته شده 

اوایل بهم میگفت بچه دارم نشدیم مهم نیست خودت مهمی

ولی الان میگه اگر بچه دار نشدی فکر نمیکنم که باهات بمونم

فقط ۸ ماه طبیعی اقدام کردم نشد دیگه ماه نهم iui کردم

بیشتر حرف شوهرم اذیتم میکنه

مشکل خاصی هم نداشتیم

اینکه نشده و نمیشه نمیدونم چرا

این حرفاو فکرا چیه بهار.به هرچی فکرکنی جذبش میکنی. قوی باش.یه زن قوی به هرچی میخواد میرسه. خودت ب خو ...

خودم شاغلم ولی فکرم انقدر درگیره که موقع کار کردنم حواسم به کار نیست و همش تو فکرم

2714
بار اولمه طبیعی نشدم،دکتر گفت ivf بکن،من یکم ترسیدم گفتم  اولین بار iui کنم اگر نشد ماه بعد قر ...

وا مگه چقد گذشته که باردار نشدی همش هشت ماه؟؟؟ هنوز بکسالم نشده و اینقد ناامید شدی. شوهرت ازمایش داده؟ ازکجا معلوم مشکل از خودشون نباشه؟ ببخشیدااما حرفشون اصلا درست نیست اگه ما قرارنیست بخاطر شریک زندگیمون حتی یکسال صبرکنیم این دیگه چ ازدواجیه.بین چقد زود هستن ک هفت هشت ساله منتظرن اونوقت باهشت ماه ناامید شدین.

کارخوبی میکنی سریع ک نمیشه ivf  کرد. باید قبلش سه دفعه ای یو ای رو امتحان کرد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودم شاغلم ولی فکرم انقدر درگیره که موقع کار کردنم حواسم به کار نیست و همش تو فکرم

بنظرم شما خیلی زود ازنظر روحی اشفته شدید.من مطمئنم شما اگه ارامش داشته باشید بزودی باردارمیشید الان دیگه ناباروری معنی نداره شاید یکم طول بکشه اما اینطور نمیمونه.دکترهم خیلی مهمه ک علت رو تشخیص بده. یمی از دوستان توی نی نی یایت میگفت سه چهارسال دنبال درمان بودن تا خسته شده دکترش رو عوض کرده. دکتر جدیدیش از شوهرش ازمایش اسپرم گرفته فهمیده واریکوسل داره وعلت نازایی اون بوده. بعد ازعملش خداروشکر زود بچه دارشدن. چیزای گرم بخور رحمت تقویت بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا مگه چقد گذشته که باردار نشدی همش هشت ماه؟؟؟ هنوز بکسالم نشده و اینقد ناامید شدی. شوهرت ازمایش داد ...

منم قبلا مطب های بیرون میرفتم بعد دیدم نتیجه نگرفتم و دکترمم میگفت مشکل نداری و برو باردار میشی

دیدم نشد رفتم مراکز ناباروری

صارم و آرش

من که مشکلی نداشتم ،عکس رنگی ،آزمایش های هورمنی،تست ها،سونو  و... همه چی دادم خوب بوده 

فقط یکی دوتا کیست کوچیک داشتم که دکترا گفتن نیازی نیست اقدام کن

شوهرمم ازمایشگاه بیرون ازمایش داده

که گفتن تحرکش کمه

کلی بهش دارو دادن،الان دو ماهه داره دارو میخوره،دکتر گفت تا سه ماه باید دارو بخوره

بعدش دکتر ارولوژی گفت ما ازمایش های بیرون و قبول نداریم یهو میبینی اینجا ازمایش میدن میبینن مشکلشون بیشتر بوده،چون  دستگاهاشون دقیق تره

ولی بازم شوهرم قبول نداره که مشکل داره میگه تو نازایی

انقدر که اینارو گفته منم استرس گرفتم

میگه من از کنار یه دختر رد شم حامله میشه میگه مشکل از توعه نه من

در حالی که من مشکلی نداشتم جز کیست که با کیست هم میشه باردار شد

منم قبلا مطب های بیرون میرفتم بعد دیدم نتیجه نگرفتم و دکترمم میگفت مشکل نداری و برو باردار میشی دید ...

اصلا این کیستهای ریز اهمیتی ندارند منم پارسال ک باردا شدم یه کیست ریزم داشتم همزمان ک هیچگونه مشکلی نبود. بعضی مردهانمیدونم چرااینقد مقاومت میکنن انگار ازمدانگیشون کم میشه. بگو مگه ازکنار کدوم دختر رد شدی که حامله شده که اینقد مطمئنی؟  

عزیزم ببرش دکتری ک خودتم تو مطب نباشی دکتر خودش بهش بگه که قبول کنه.وقتی تحرک کم باشه امکان بارداری میاد پایین دیگه. خودتم اعتماد بنفستو بکش بالا.انگار باورت شده مشکل داری.

من دلم روشنه برات. الانم ک خدا وشکر پنج تا فولیکول خ.ب دازی انشاالله همین ماه مامان میشی.مثبت فکر کن    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا این کیستهای ریز اهمیتی ندارند منم پارسال ک باردا شدم یه کیست ریزم داشتم همزمان ک هیچگونه مشکلی ...

چی بگم والا از دست این مردها

دکترمم چندبار گفته بیاد باهاش حرف بزنم ولی نمیاد

همون ازمایش اسپرمم من ظرف اوردم خونه خودمم بردم ازمایشگاه

قبولم نمیکنه مشکل داره

عجیبه والا هم عاشق بچست هم همکاری نمیکنه.

حالا شنیدم تو ای یو ای تحرک اسپرم رو بالا میبرن باشستشو. انشاالله ک مشکل حل شده باشه. من منتظرم تا ازمایش بدی خبرشو بم بدی هااااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706