2410
2553

دوستم ۳ قلو دختر دار شدن . خیلی نازن. ولی علائمشو نمیدونم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واقعا چه خوب کجا انجام داد؟

فکر کنم مرکز رویان تهران

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
میدونی چند تا فولیکول داشت که سه قلو شد؟

نه عزیزم متاسفنه از جزییاتش اطلاع ندارم

2714
ان شاالله که خدا نی نی گذاشته باشه تودلت یه نی نی سالم و صالح امیدت به خداباشه.

مرسی عزیزم

آخه اصلا علایم ندارم

امروز 6 روز از iui  کردنم گذشته ولی اصلا علایمی ندارم

فقط یکم بدنم داغ

مرسی عزیزم آخه اصلا علایم ندارم امروز 6 روز از iui  کردنم گذشته ولی اصلا علایمی ندارم فقط یک ...

سلام توی سونو چنتا فولیکول داشتید؟ لتروزول فقط استفاده کردید؟

انشاالله بارداری عزیزم. بیخیال باش استرس بده برات

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام توی سونو چنتا فولیکول داشتید؟ لتروزول فقط استفاده کردید؟ انشاالله بارداری عزیزم. بیخیال باش اس ...

۵ تا فولیکول با اندازه های خوب داشتم

اره فقط لتروزول خوردم با آمپول داد

ایشالا که بشه

آخه اصلا هیچ علایمی ندارم بر همین ترسیدم

۵ تا فولیکول با اندازه های خوب داشتم اره فقط لتروزول خوردم با آمپول داد ایشالا که بشه آخه اصلا هی ...

چثد خوب پنج تا فولیکول. احتمالش بالاست. انشاالله بارداری. ببین استرس بلای لانه گزینیه. سرت رو گرم کن تااین چندروز بگذره.اصلا دنبال علایم نباش.هرکسی یه جوره

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چثد خوب پنج تا فولیکول. احتمالش بالاست. انشاالله بارداری. ببین استرس بلای لانه گزینیه. سرت رو گرم کن ...

مرسی بهار جون

آره استرس زیاد دارم

فقط خدا خودش کمک کنه

2706