1421
1411

ما پارک بودیم پدرشوهرم زنگ زد خربزه خریدم خونه اید بیارم بدم ماهم گفتیم نه بیرونیم بعد شوهرم اصرار کرد نهار بیاید خونه ما آبدوغ بخوریم پدرشوهرم گفت نه ما نهار داریم من گفتم بده من بهش بگم گفتم بیاید نهار خونه ما و از این حرفا بعد برگشت گفت پریسا(مستعار) گفته میخوام بیام خونتون کباب بخورم هوس کباب کردم

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

با تشکر

حالا یه تعارفم به شما می زد راه دوری نمی رفت

گوش کن به من، هیچ وقت، هیچ وقت، به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت،                                                 منتظر نباش کسی کنارت وایسه دستتو بگیره...                                 می فهمی؟ هیچ وقت ...                                    #شهرزاد
1394

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕                                        😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                           🌷آنکه میگفت ندانست؛آنکه دانست زبان بست   💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  

پریسا چه زرنگه واسه کباب چتر میشه خونه اینو اون😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1387

من بابام بفهمه داداشم دوست دختر داره میگه این پسره دیگه به درد نمیخوره ایشون دعوت میکنن به صرف کباب  

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

منم گفتم که اینطور.باشه بعد نیم ساعتی تو پارک نشستیم و برگشتنی دیدیم مادرشوهرم زنگ زد که شمام بیاید نهار شوهرم گفت باشه

رفتیم دیدیم اونا هنوز نیومدن مادرشوهرم به شوهرم گفت قرار بود مهدی با پریسا نهار برن بیرون برا کباب بابات گفت بیرون نرید بیاید همینجا بعد من و شوهرم اینجوری شدیم  

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  
1391