2726
عنوان

پسر خاله سمج

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شمارتو یا عوض کن یا بزارش لیست رد تماس ن پیامش بیاد ن تماسش . بی محلش کن دلیل نداره جوابشو بدی .همینکه جواب پیام و تماسشو بدی باخودش میگه خودش دلش میخاد بامن باشه وگرنه جوابمو نمیداد . کلا قطع رابطه کن  و جوابشو نده .هم اون اذیت نشه هم شما اونم بره سوی زندگیه خودش

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
تو فامیل بفهمن که  واسم بد میشه

ن اصلا اینکارو نکن این حرف ابروت الکی میره اونم میاد تهدید میکنه یا باهام ازدواج کن یا به همه میگم و ابروتو میبرم. کار اشتباهی نکن فقط بی محلش کن و اصلا جوابشو نده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
شمارتو یا عوض کن یا بزارش لیست رد تماس ن پیامش بیاد ن تماسش . بی محلش کن دلیل نداره جوابشو بدی .همین ...

تماساشو تلگرامشو پیاماش تو لیست فقط تو واتساپ پیام میده که امروز میزارمشدیشب میگفت دوستام بفرستم پیشت چن وقت پیش خانوادشو میخاس  بفرسته

تماساشو تلگرامشو پیاماش تو لیست فقط تو واتساپ پیام میده که امروز میزارمشدیشب میگفت دوستام بفرستم پیش ...

کلا همه جوره قط ارتباط کن شما که اونو نمیخای بهتره آتو دستش ندی حتی پیام که بعدا همه جا بره بگه فلانی باهام رابطه داشت و ...  من همچین تجربه ای رو داشتم و هنوزم سرکوفتشو تو فامیل میشنوم با اینکه اونموقع موبایل نداشتم فقط گاهی تماس تلفنی بود

2706