2726

سلام.پیشاپیش تشکر میکنم برای راهنمایی هاتون

راستش مشکل درمورده همسرمه.ازصبح تاشب ک سرکاره و بعدازاون یا خوابه یاتلویزیون.جدیدا تمام وقتش با اینستاگرام پر میشه.ب دلیل رژیم شام نمیخوره.تمام مشترکاتمون خلاصه میشه توی چای خوردن.بدون اغراق یک کلمه حرف مشترک نمیزنیم و کار مشترکی هم نداریم.ازش گله میکنم بخاطر این وضع ک دعوامون میشه و اوضاع بدتر میشه.واقعا درمونده شدم.وقتی ازسرکار میاد هرکدوم ی گوشه خونه نشستیم و سرمون ب خودمون گرمه.آقایون لطفا شماهم نظر بدید ک چیکار کنم

😐جدیدا حس کردم هرچی بیشتر کم محلی کنم بهتر میشه.درضمن بچه هم نداریم

بچه دارشو

با این اوضاع بچه بیاد چکار اخه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت بشین کنارش و تعریف کن و فیلم بزار باهم ببینین، و ازش بخوا که میاد خونه گوشیو کنار بزاره

عزیزم هزاربار تا حالا اینکارارو کردم.وقتی همراهی نمیکنه چیکار کنم.مگه من چقدر حرف دارم بزنم وقتی از صبح تا شب خونه ام

خودت موضوع پيش بيار كه بحرفين

مثلا يه خبري از اقوام كه اونم تحريك كنين به حرف زدن

ياسوال درمورد تأسيسات منزل كه مثلا ميدوني اينو چيكاربايد بكنم

اصلا نشون نده كه توميخاي اون حرف بزنه

بچه رو بیارم تو این جو ک چی بشه!! مگه چ گناهی کرده 😑

امان از این گوشی ها و این مردا..شوهره منم همینجوره .یکسره سرش تو گوشی یا خابه .حوصلما برده .هی دعا میکنم گوشیش بسوزه اصلا مسئولیت پذیر نیس

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
عزیزم هزاربار تا حالا اینکارارو کردم.وقتی همراهی نمیکنه چیکار کنم.مگه من چقدر حرف دارم بزنم وقتی از ...

بگو من ازین یکنواختی و تنهایی خسته شدم، صبح تا شب که تنهام تو خونه و منتظره اومدن تو وقتی هم میایی اینطوری، خودت بگو من چکار کنم؟

خدای مهربونم شکرت
2706