2733
2734
عنوان

برسردوراهی.....😭

318 بازدید | 18 پست

شوهرم خیلی پرخاشکره زود عصبی میشه بعد اگه عصبی شد مهم نیس توچه موقعیته توخونس یا جلو فامیل یا توخیابون دادوبیدادش میکنه تو عصبانیتم فحش میده همه رقم. اخه مشکلش فقط من نیستم اگ توخیابون یکی  بره رواعصباش مثل سوارماشین دعوا راه میندازه یا بریم دکتر منتظر کمی بمونه تانوبتمون بشه باز بزاریش میخاد دعواکنه  کلا کنترل خشم نداره.  ولی از همه جنبه ها دیگ خوبه . من خیلی دوسش دارم ولی تحمل این رفتاراشم ندارم همش دستم روقلبم بیرون میرم باهاش ابروم نره  خانماا شما جای من بودید چی میکردید مشاوره رفتیم فایده نداشته.  بعضی وقتا به سرم جدایی میزنه.  ایا راهکار یا ایده ای دارید بگید؟ همجین مردا میشه تغییر کنن بخدا خستم دیگ‌‌..منم ارامش میخام 😭

از همچین مردی جداشد پشیمونی نمیاره؟ واقعا موندم چی کنم😭😢

اگه دوستت داره و مطمئنی دوستت داره

تو هم عاشقشی فکر جدایی رو از سرت بیار بیرون چون هر دوتون نابود میشید...

برای کنترل خشم هم یه مقدار مفصله گیج خوابم😁

چونان چوبی در آستینم کرد روزگار؛که معنی سکوت تلخ مترسک را فهمیدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برادر منم دقیقا همین طور بود الان بهتر شده خانومش داره باهاش راه می یاد مثلا تو خونه آروم صحبت می کنه وقتی اون عصبانی می شه خانومش جواب نمی ده کلا با خوش رویی حواسش رو پرت می کنه شبا با هم می رن پیاده روی تا انرژیش کم بشه  البته یه آرام بخش خیلی ضعیف هم بهش می ده الان خدا رو شکر بهتره

2738
شوهر منم همینه همش باید حواسم باشه داغون شدم تارگی ها محل نمیدم میگم هر چقدر دلت می خواد داد بزن مشک ...

چند سال ازدواج کردی؟

خیلی حس حقارت بهم دست میده بخدا همش استرس دارم نکنه آشنایی باشه آبروم بره 

چسبیده بهم میگه باید باهم باشیم همه جا

بگو نمبخوام هر جا برم استرس داشته باشم مدام فک کتم الان میخای با کی دعوا راه بندازی

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
بگو نمبخوام هر جا برم استرس داشته باشم مدام فک کتم الان میخای با کی دعوا راه بندازی

همیشه میگه باش خیالت راحت همین که راضیم میکنه  همونو تکرار میکنه اعتراضم کنه میگه مگه ندیدی چه آدم ناحسابی بود وحقم میخاست بخوره من نمیزارم کسی حقموبخوره واز خودم دفاع میکنم خلاصه چرت میگه

همیشه میگه باش خیالت راحت همین که راضیم میکنه  همونو تکرار میکنه اعتراضم کنه میگه مگه ندیدی چه ...

باید دارو مصرف کنه بخدا 

طییعی نیست

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
همش میترسم جداشم ازش پشیمون شم هنوز عقدیم ازدواج نکردم😭

عه خب پس جدا شو تا دیرتر از این نشده...من بودم جدا میشدم چون واقعا ازدواج باهمچین مردایی ریسک داره

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706