2733
2734
عنوان

مادرشوهره عجوبم‌‌.....😑

903 بازدید | 59 پست

مادرشوهرم چن ماه هست خونمون نیومده توقع داره فقط دعوت بشه بعد بیاد.  منم دوتا بچه کوچیک دارم شرایطشو واقعا ندارم دعوت نکردم فقط یبار ماه رمضون ....الان ازم ناراحته چرا نمیرم یا دعوت نمیکنم منم خودمو زدم ب اون راه ی ماه پیش سر شوهرم ازش ناراحت شدم میگف ب نظرت مشکل پسرم چیه ک با ما خوب نیس گفتم تربیتتون..اونم ناراحت شد.......الان ب جاریم ب خواهرشوهرم ب پدرشوهرم ب همه گفته الیسا دوباره قهر کردو شروع شد دوباره😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با شوهرت رفیق باش و نادیده بگیرید حرفای پدر مادره همو

مثل بچگیا که اگه مامان دوستمون دعوامون میکرد بخاطر دوستمون اهمیت نمیدادیم🌷

البته این مسائلی که شما میگید والا اینا خیلی نفهم و بیشعورن خدایی،ببخشیدا ولی واقعیته

چونان چوبی در آستینم کرد روزگار؛که معنی سکوت تلخ مترسک را فهمیدم...

خوب شما خودت داری شروع میکنیییییی که  بیچاره چیزی نگفته تو جوابشو دادی ناراحتمممممم شدیییییی الانم همه دوتا بچه دارن دعوتشون کنی خسسسته نمیشی باید وقتی میپرسید پسرم چرا نمیا میگفتی من نمیتونم مهمونی بدم   توام مثل بقیه واقعا چرا انقدر ایراد الکی میگیرین 

2738
به شوهرت میگفتی بعدشم می گفتی با پسرتون صحبت کنید به من ربطی نداره...

ب شوهرم اولش گفتم.....صدبارگفتم بهشون وقتی نمیفهمن مجبورشدم اونجور بگم.....یسریا کلا مشاوره نمیرن ی سریام مث اینا هفته ای ۱بارمشاورن بعد توی ساده ترین رفتارشون مشکل دارن

با شوهرت رفیق باش و نادیده بگیرید حرفای پدر مادره همو مثل بچگیا که اگه مامان دوستمون دعوامون میکرد ...

منو شوهرم ک مشکل نداریم خانوادش شیخن و مذهبی همسرمن نرماله اینام از بعضی حرفاش یا پوشش ناراحت میشن

با شوهرت رفیق باش و نادیده بگیرید حرفای پدر مادره همو مثل بچگیا که اگه مامان دوستمون دعوامون میکرد ...

عزیزم چی گفتن که نفهم و بیشعورررننننننن    احوال پرسیده   خواستن  محترمانه بگن  پسرمون سرده  و از این مسئله ناراحتن میخوان ببینن چی شده 

خوب شما خودت داری شروع میکنیییییی که  بیچاره چیزی نگفته تو جوابشو دادی ناراحتمممممم شدیییییی ال ...

گیر نفهم نیفتادی ...صدبار گفتم....برادرشوهرم مثلا سطح۹هستش توحوزه انقد بیشوره توجمع برگشته میگع چرا مارو مامان اینارو دعوت نمیکنید کی بیایم خونتون..‌.

من ی بچه ۱ساله دارم ی ۲ساله....شرایطم بده واقعا

منو شوهرم ک مشکل نداریم خانوادش شیخن و مذهبی همسرمن نرماله اینام از بعضی حرفاش یا پوشش ناراحت میشن

منظورمو نگرفتی به مثالم توجه کن،میگم چطور بجگیا مامان دوستمون دعوامون میکرد بخاطر دوستمون اهمیت نمیدادین الانم با شوهرت رفیق باش اونم با شما رفیق بشه دیگه به حرف پدر مادر هم اهمیت ندید

چونان چوبی در آستینم کرد روزگار؛که معنی سکوت تلخ مترسک را فهمیدم...

خیلی بد گفتی بهش 

باید می گفتی والا من اصلا نمی دونم علته سردیش چیه؟؟ 

خب پسرتونه خودتون با هم حلش کنید

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
عزیزم چی گفتن که نفهم و بیشعورررننننننن    احوال پرسیده   خواستن  محترمانه بگن & ...

خودشون باعث سردیش میشن فوق العاده افراطین.....چرا تیشرت پوشیدی چرا مدل موهات اونطوره چرا شلوار لی ..چرا دعوت نمیکنی چرا میگی شیخا مفت خورن چرا ارزش شیخارو پایین میاری چرا  چرا چرا چرا

2706