2737
2734

میدونم شایدم برا بعضیا عجیب نباشه

امشب منو شوهرم گفتیم بریم یه دور بزنیم

یه کارناول عروسی دیدیم

خوشمون اومد ماهم پشت سرشون راه افتادیم

اقا دیدیم یهو وسط خیابون واسادن یه اقا با تمبک از ماشینش پیاد شد

حدود سی چهل نفر دخترو پسر از ماشین زدن بیرون

دخترا پاها لختتتتتتت تا زانو تونیک مجلسی تن داشتن

یا کت شلوار ک بدون روسری سینه ها بیرون

یکیشون ی مانتو پوشیده بود بد یه سرهمی زیرش پوشیده بوذ پاچه شلوارش تا روناش چاک داشت باز میشد من ک دختر بودم دیونشون شده بودم بس ک خوشکل خوشتیپ بودن زدن بیرون از ماشین ب رقص و پایکوبی

یا تونیک تنشون بود تا بالا زانو بد ن جوراب شلواری داشتن ن ساپورت فقط ی مانتو لنداخته بودن رو تونیکا خخخخخخخخ خسلی برا من عجیب بود چون اولین بار بودهمچین چیزیو تو خیابون اونم دختر پسر باهم

حالا جالبش اینجا بود مردم رد میشدن بوق شادی میکردن باهاشون

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عه جالب من نمیدونستم به اون همه ماشین میگن کارناوال😐😫😫😩

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
عزیزم عروسی بودن دیگه

اره تو عروسی دیده بودم ولی اینطوری راحت لباس پوشیدن تو خیابون ندیدم خخخخخخخ

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

معمولا همینطوره دیگه با لباس عروسیشون بودن دیگه. عروسی منم همینطور بود. مهمونا دو سه جا جلومونو گرفتن و وایسادن به بزن و برقص

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706