2726
عنوان

هدفى ك براش ب اين دنيا اومدين!!

105 بازدید | 18 پست

چند نفر از شما فك ميكنين اون هدفى ك براش ب اين دنيا اومدين..اون راهى ك مال شماست رو پيدا كردين و توى اين مسير دارين حركت ميكنين؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سردرگم از چى؟

امروز توی باغ بودم و به درختا نگاه میکردم پیش خودم میگفتم هرکدومشون برای یه هدفی آفریده شدن و در نهایت میوه میدن حتما ما ادما هم برای یه هدفی آفریده شدیم ولی من برای چه هدفی آفریده شدم؟ که مثلا چیکار کنم؟

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤
تاقبل از ازدواج دنبالش بودم که نشد.. بعداز ازدواج کلا بی خیالش شدم

واسه همين ميشه ك خيلى از خانوما از ازدواجشون راضى نيستن..حالا نه ك الزاما همسر بد باشه ها..ولى انگار اون چيزى ك بايد بهش برسيم گم شده..همه سردرگم..

واسه همين ميشه ك خيلى از خانوما از ازدواجشون راضى نيستن..حالا نه ك الزاما همسر بد باشه ها..ولى انگار ...

اتفاقا من بعد از ازدواج تازه فهمیدم دنبال چیز مزخرفی بود.. از سردرگمی دراومدم. راحت شدم

امروز توی باغ بودم و به درختا نگاه میکردم پیش خودم میگفتم هرکدومشون برای یه هدفی آفریده شدن و در نها ...

واى آفرين..اين خيلى خوبه ها..روى همچين مواردى ب فكر فرو بره آدم تا ب قدرت آفرينش پى ببره در مورد خودش تو فكر بره دنبال پيدا كردن مسير باشه..نه اينكه با مشكلات جامعه ب فكر فرو بريم ك وضع بده و واى حالا چى ب سرمون مياد و فلان..از همون خدا ميخوام ك با يه نشونه ك راحتم بفهميش راهتو هدفتو بهت نشون بده و مسيرشم برات هموار كنه*_*

واى آفرين..اين خيلى خوبه ها..روى همچين مواردى ب فكر فرو بره آدم تا ب قدرت آفرينش پى ببره در مورد خود ...

ممنون عزیزم انشالله منم راهمو پیدا کنم برام دعا کن❤

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤
آفرين عزيزم خيلى خوبه ك..چجورى پيداش كردى؟چى شد اصن فهميدى اين ديگه خودشه

من از بچگی عاشق ویولن زدن بودم رویا بچگیم این بود همیشه چشام میبستم خودمو درحال ویولن زدن تو کنسرت میدیدم.حتی وقتی دیگه بزرگ شدم سرکار میرفتم همه فکرم این بود که حقوق جمع کنم یه ویولن خوب بگیرم برم کلاس.الان ویولن زدن بد ۵ سال حرفه ای یاد گرفتم تدریس میکنم ولی هدف اصلیم اینکه اموزشگاه موسیقی بزنم و چندتا همایش بین و المللی برگزارکنم.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706