2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سرخود ميخوردم داكتر تجويز نكرده

سرخود میخوری روز ۳تا۷ یا ۵تا۱۰ پریودی بخور.روزی دوتا.ولی بهتره تحت نظر باشی.فولیکول خوب داشتن فقط یه عامل واسه بارداری هزارتا چیز دیگه م موثره

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
سرخود میخوری روز ۳تا۷ یا ۵تا۱۰ پریودی بخور.روزی دوتا.ولی بهتره تحت نظر باشی.فولیکول خوب داشتن فقط یه ...

يعنى چى🤔

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
يعنى چى🤔

چی یعنی چی.کجاشو متوجه نشدی؟ اینکه گفتم فولیکول یه عامله؟ منظورم اندومتر و کیست و تیرویید و غلظت خون و خیلی چیزاس.اگه راجبه روزا میگی که واضحه.۱۰تا دونه بیشتر نباید بخوری.دو تا دستور روتین داره واسه اونا که مشکل خاصی ندارن.مثلا تنبلی حاد.معمولا ۱۲تا کلومیفن.بعد جواب نده لتروزول هم اضاف میشه.بعدم که تزریقیا که ان شالله کار کسی به این مراحل نرسه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم